Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfinek milyen segédeszközöke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfinek milyen segédeszközöket tudtok ajánlani, amitől nagyot lehet élvezni?

Figyelt kérdés

Tartós párkapcsolatban élek, szoktam maszturbálni is, de amúgy teljesen rendben van a szexuális életünk. Szex végén általában kézzel fejez be a barátnőm, vagy én fejezem be magamnak kézzel, mikor hogy sikerül. Néha szoktam a szájába is. De valahogy már nem adja át annyira azt az áttörő érzést, mint régebben, kielégülök rendesen, és nagyot spriccelek, de jó lenne valami újítás. Amíg szedett gyógyszert, próbáltuk a punciba élvezést, de az nekem nem az igazi, illetve próbáltuk úgy is, hogy a mellei között menjek el ciciszextől, de az sem az igazi, nem ad eléggé szorító érzést annak ellenére, hogy isteni érzés a nagy mellei között lenni.

Felvetődött, hogy kipróbálnánk segédeszközöket, hogy feldbobjuk kicsit az együttléteket, és hogy legyen újítás is. Még nem vettünk semmit, de készülök meglepni őt egy csiklóizgatóval, és akkor gondoltam már, hogy a farkamnak is jó lenne valami, amitől tudnék egy jó remegőset élvezni.

Kinek milyen tapasztalatai vannak, mit tudtok ajánlani? 30f



szept. 29. 08:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

"Még nem vettünk semmit, de készülök meglepni őt egy csiklóizgatóval, és akkor gondoltam már, hogy a farkamnak is jó lenne valami"

Kétszer válaszoltál már feleslegesen, anélkül hogy segítenél, de másodjára sem olvastad végig.

Nem érdekelnek az ilyen kioktatások, a kérdésre válaszoljatok.

szept. 29. 11:22
 12/15 anonim ***** válasza:
78%
Péniszgyűrü, vibrálós vagy electro. Elég izgi tud lenni. Ha szereted ha a feneked izgatja a lány akkor análplug dildo stb. Oda is van vibrálós és elektro játék. Hetero vagyok és imádom ha csajok izgatják a fenekem. Hatalmasakat élvezek tőle 30F
szept. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

12es

Köszi! Ez a fenekes dolog nem igazán jön be. Ilyen olcsó vibrátoros gyűrűt már próbáltunk, de kb semmi pluszt nem adott, a farkam tövénél nem érzékeny, a makkomat kéne izgassa valami inkább. Viszont ez a vibrálós irány jó, már nézegettem komolyabb cuccokat, és az biztos már őt is izgatná, csikló részen.

szept. 29. 11:47
 14/15 Senior Séf ***** válasza:
100%
Szerelmet! Annál nagyobb élvezetet semmi sem okoz, mintha az imádott nőddel szeretkezel.
szept. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Péniszpumpa, vibráló és rezgő analdildó.
okt. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!