Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Férfinek milyen segédeszközöke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfinek milyen segédeszközöket tudtok ajánlani, amitől nagyot lehet élvezni?

Figyelt kérdés

Tartós párkapcsolatban élek, szoktam maszturbálni is, de amúgy teljesen rendben van a szexuális életünk. Szex végén általában kézzel fejez be a barátnőm, vagy én fejezem be magamnak kézzel, mikor hogy sikerül. Néha szoktam a szájába is. De valahogy már nem adja át annyira azt az áttörő érzést, mint régebben, kielégülök rendesen, és nagyot spriccelek, de jó lenne valami újítás. Amíg szedett gyógyszert, próbáltuk a punciba élvezést, de az nekem nem az igazi, illetve próbáltuk úgy is, hogy a mellei között menjek el ciciszextől, de az sem az igazi, nem ad eléggé szorító érzést annak ellenére, hogy isteni érzés a nagy mellei között lenni.

Felvetődött, hogy kipróbálnánk segédeszközöket, hogy feldbobjuk kicsit az együttléteket, és hogy legyen újítás is. Még nem vettünk semmit, de készülök meglepni őt egy csiklóizgatóval, és akkor gondoltam már, hogy a farkamnak is jó lenne valami, amitől tudnék egy jó remegőset élvezni.

Kinek milyen tapasztalatai vannak, mit tudtok ajánlani? 30f



szept. 29. 08:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Egy no
szept. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Tok a kertbol, csak lyuk kell ra meg fel kell melegiteni!
szept. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

Vegyél Fleshlightot. Azzal tudsz maszturbálni egyedül is, de úgy is jó játék ha megkéred a barátnődet, hogy azzal vigyen a csúcsra a végén. Lehet venni átlátszót is, ami számára is jó élmény lehet vizuálisan. Nekünk bevált.

31F

szept. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

3as

Köszi a választ! Milyen fajtát használsz? Régebben volt műpuncim, de elég gyenge minőségű volt szerintem. Valami tutit szeretnék most venni.

szept. 29. 09:14
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ott van melletted a nő de te műpuncit akarsz dugni???

Hát ez nem lesz megoldás!!!

szept. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%
Vegyél anál plugot és azok remegve fogsz élvezni
szept. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Porszívócső bekapcsolva, kipufogócső (az is bekapcsolva).
szept. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha bevesztek meg 1 csajt....
szept. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

"Ott van melletted a nő de te műpuncit akarsz dugni???


Hát ez nem lesz megoldás!!!"

Írtam, hogy mi a helyzet, vele használnám, nem helyette.


"Jobb ha bevesztek meg 1 csajt...."

Igen, ez már felmerült elméleti szinten, csak ő még nem készült fel rá szerintem, és nem akarom nagyon erőltetni. Illetve nem is találtunk még megfelelő csajt. De ez nagyot dobna az élményen, az biztos.

szept. 29. 11:13
 10/15 anonim ***** válasza:
44%

Ja a csajodnak meg egy hatalmas dildót, neki is legyen már jó!

Ugy látom itt csak a te igényeid kell kiszolgálni. Önző pöcs vagy!!!

szept. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!