Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van olyan szexuális élményed...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan szexuális élményed amit akkor megélve jónak tartottál, de később megváltozott az érzésed és most már rossz érzéssel gondolsz vissza rá?

Figyelt kérdés
Mi volt az és minek hatására változott meg a véleményed róla?

tegnap 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy volt. Szerelmes voltam, odaadtam magam a srácnak, utólag bánom, nem kellett volna.
tegnap 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy alkalmi partnerem, vele többször kellett volna lefeküdni.
tegnap 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt bánom amit megtettem, hanem hogy kivel. N43
tegnap 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt bánom meg amit nem tettem meg..de akkor még jó döntésnek tűnt!
tegnap 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fiatalon tettem. A férfi nagyon manipulatív volt de akkor nem láttam át. Kis hülye voltam hogy belementem.
tegnap 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Imponalni akartam egy pasinak. Később rájöttem szerelemből kellett volna megtennem, de akkor nem az volt. Csak én hittem annak. Mégis, nem volt annyira negatív.
ma 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%
Thai masszázsnál felajánlotta a masszőr, hogy kézzel, vagy szájjal kielégít. Többször éltem a lehetőséggel. Több szalonban is fizettem, de kár volt. Sosem volt igazán jó érzés. Ma már mindig visszautasítom az ilyen lehetőséget.
ma 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!