Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A férfiak MINDEN, BARMILYEN...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak MINDEN, BARMILYEN nővel képesek lefeküdni?

Figyelt kérdés

Tényleg mindegy nekik?

kövér, sovány, vonzó, távolságtartó, kevésbé szép, csúnya??

Ha egy nő szeretne egy pasitol csak sexet aki nem túl szép és nincs jó alakja, de a férfi pont egyedül van mert nincs senkije, akkor a férfi lefekszik vele?

Ha ki vannak éhezve a sexre akkor mindegy nekik?


tegnap 20:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
60%
Van aki bárkit képes. Én nem az biztos.
tegnap 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
70%
Attól is függ, hogy az illetőnek mennyi választási lehetősége van. Ha tapadnak rá a bomba csajok és bármikor fel tud szedni egyet akkor nem fogja a csúnya nőket megdugni akkor sem ha az pucéron ugrál előtte. Ha nagyon kiéhezett valaki... hát ja, akkor lejebb rakod a lécet, főleg ha be is vagy hozzá rúgva 😂
tegnap 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
80%
Most szórakozol? Dehogy mindegyikkel.
tegnap 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
76%
Kevesebbet kivanok mint amennyit nem. Egyaltalan nem akarok minden novel lefekudni viszont van olyan haverom aki viszont kb barkivel.
tegnap 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Én aztán nagyon megválogatom, kivel mit csinálok, szóval nem.

Aztán van, aki kevésbé.

tegnap 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Én simán

Ha bejön a csaj

tegnap 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem fekszem le akárkivel, de nem is csak a külső (amin egyébként mindig lehet kicsit tuningolni) számít ebben a kérdésben.
tegnap 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
62%
Vannak 1-2 haverom, akinek tényleg mindegy, punci az punci. De a 95%-a barátaimnak és és én magam is azért megválogatja, hogy kivel megy ágyba. Nem kell Miss World-nek lenni testben sem, agyilag sem, de azért van egy szint.
ma 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
49%
Én nem feküdnék le bárkivel. Igaz nem kell modellnek lennie, aki nekem tetszik. Legyen ápolt, legyen normális fogazata és ne legyen csúnya az arca. Koliban egyszer egy csúnya lány elég rámenősen ajánlkozott. Nálunk 90% fiú volt a karon, de így sem tudott szegény bepasizni. Ketten voltunk a szobában, kérte, hogy masszírozzam meg a vállát. Megmasszíroztam ruhában, de nem akartam mást tőle, mert nem tetszett. Utána szegényt alig tudtam elküldeni. Lelkiismeret furdalásom volt sokáig, hogy milyen rosszat tettem vele.
ma 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 menta34 ***** válasza:

Bár értem a kérdést de ez így zavaros, megtévesztő. Eleve ott kezdődik, hogy nem csak szépség van hanem jópár egyéb szempont is, pl: ápoltság, egészség, értelem, intelligencia, kényelmi kérdések - több száz kilóméter azért visszatartó erő, stb. Namost minden szempontnál van egy szint mondjuk 0-100% között, ez normál esetben mondjuk 50-80%...

Ellenben, ahogy 12-es is írta a kiéhezettség egy gyilkos állapot, ilyenkor a szintek lejjebb mennek... Na de azért azt mondani, hogy egy buta, ronda, ápolatlan nő mucsaröcsögén is kéne, ez messze nem igaz :D

ma 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!