Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A legtöbb fiú maszturbált már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb fiú maszturbált már a legjobb barátjával közösen?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 16:21
1 2 3
 11/26 anonim válasza:
95%
Én már hallottam róla mai tizenévesektől. Mindkét egyednek barátnője volt, de lazán elszórakoztak kettecskén, mert állítólag ők nem melegek, csak épp akkor jött rájuk. ;P
2009. jan. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
44%

Nő ne tartson fiúknak felvilágosítást, úgysem értheti a lelki hátteret.


Amúgy meg FUJ! Homofób vagyok. De van aki már csinálta.

2009. jan. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
89%
Nm ez irrealis kerdes mert kene maszturbalniuk?:O Ha belegondolsz eleg fura lenne nm?:-?
2009. jan. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
69%
7 es koromban voltunk osztálykiránduláson (túl fiatalok voltunk) és osztálytársaim(nekem akkor még nem jött meg)egy szobában ... is ezt csinálták persze ágyban ....és valahogy nem éreztem akkor ezt buz**nak :D
2009. jan. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
72%
van ilyen, én is egy osztálykiránduláson voltam ahol két két szobatársam feléíptett egy sátrat a szobában és együtt masztiztak, de szerintem nincs ebben semmi, nem leszopták egymást csak kiverték a farkukat és azt sem egymásnak hanem maguknak
2009. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
44%
csak a bzuik csinálják...:) ha te nemvagy meleg és csináltad valakivel akkor a másik 100% h meleg
2009. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
27%
Fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
2009. jan. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
69%
Nos. az a helyzet szerintem, hogy előfordulhat ilyesmi óvodába vagy még 1-2.osztályba de ez többnyire a kíváncsiságból fakad és kb. annyi rá az esély, hogy megélsz egy ilyen dolgot mint hogy bedugod olyan fiatalon a lulut a virágágyásba. :)Attól függ kinek milyen nemű barátai voltak már a kezdetektől meg persze hogy mit tudtál ellesni Papától és Mamától. :)
2009. jan. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
81%
Hát... én egyszer mentem be suliba és pár fiú o.társam csinálta közösen. Pedig nem b*zik... undorító dolognak tartottam, pedig nem vagyok prűd. De 2 hétig egyetlen hímnemű .társamhoz se szóltam. Egyik legjobb barátom is ott volt, de ő állítólag nem vett részt benne. Hát én nem tudom, de hozzá se szóltam jó ideig :D utáltam akkor iskolába járni.
2009. jan. 8. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
78%
Ja és min. 10en ... őszintén nem tudom hogy gondolták, hogy a suliban... és persze csak én mentem be egyedül lány. Hatalmas barmok :DDD ugyan milyen hülye ötlet vihette rá őket erre. Pfff wazeg....-.-'
2009. jan. 8. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!