Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A legtöbb fiú maszturbált már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb fiú maszturbált már a legjobb barátjával közösen?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 16:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
NEM!! Azt ne mondd, hogy ez most divat!? o.O
2009. jan. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
Én még nem hallottam róla,hogy a legtöbb fiú önkielégített volna a legjobb barátjával közösen,de az biztos,hogy én nem csináltam együtt senkivel sem és nem is áll szándékomban. Az magánügy és szerintem senki sem kíváncsi rá,hogy hogyan recskázik a barátja,bár ezek szerint vannak kivételek.
2009. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Ahhoz, hogy velem egyneművel recskázzak, kellene egy kis homokos beütés... Vagy nem tartozok a legtöbbe, vagy a legtöbb fiú nem maszturbál a haverjával.
2009. jan. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
nem masztiztam a haverom elött már ö akarta volna , nem homo ösem én sem !! a saját csajom elött nem csinálom ezt !! te már csináltad ???
2009. jan. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
Lány vagyok, de van két haverom akik legjobb barátok és éppen erotikus jelenet ment a TV-ben és akkor csinálták :D:D Én barátnőmmel voltam ott és fennvoltunk egy emeletes ágy tetején, ezért azt hitték nem látjuk őket xD De amúgy szerintem ez nem gyakori dolog...
2009. jan. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
95%

én már halottam ilyet.


kb. 17 évvel ezelött megjelent az általános iskolákban egy huszonéves csaj azzal a felkiáltással, hogy ő akkor minékünk szexuális felvilágosítást fog tartani. (valami védőnő, vagy hasonló lehetett) Két kijelentése fogott meg bennünket, az egyik, hogy a fiúk szoktak ilyet együtt csinálni, másik, hogy már biztosan összemértük kinek mekkora. Mindkettőn őszíntén meglepődtünk.


Azóta sem volt rá példa, hogy nekem vagy bármelyik haveromnak eszébe jutott volna, hogy együtt csináljuk és az sem, hogy össze kellene mérni, úgyhogy a dolog mindmáíg talány a számomra...

2009. jan. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%

Szia,

Ilyenről nem nagyon hallottam, pedig "b**is" barátaim is akadtak, és ők sem verték közösen...

Mindenki hazament, és lerendezte magát...

Ez valahogy nagyon vad nekem...

2009. jan. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%
Velem már volt egy párszor ilyen. Ne úgy képzeljétek el h leültünk azt án néztük egy mást! Nem! Mikor ,hol, aztán spontán ötletből. Nem vagyok homoszexuális, és ők sem azok!
2009. jan. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak: Nem tom ,hogy divat-e nem hiszem , csak kérdeztem , véleményre voltam kiváncsi.

4. válaszolónak: Nem , nem csináltam , és ahogy már mondtam , csak feltettem a kérdést.

2009. jan. 7. 17:42
 10/26 anonim ***** válasza:
89%

Nem.

Biztos van, aki csinálja - én még nem hallottam róla. Ilyen 'összemérésről' sem.

2009. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!