Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nőknek miért van orgazmusuk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért van orgazmusuk, azaz biológiailag mi az "értelme" az orgazmusuknak, elélvezésüknek ?

Figyelt kérdés

A férfiak elélvezésének , magömlésének az "értelme" az a gyereknemzés miatt elengedhetetlenül szükséges.

A nők esetében , hogyan is van mindez ?


ma 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Én olvastam egy olyan tanulmányt,hogy tulajdonképpen egy evolúciós maradvány a nőknél az orgazmus,még magzati korban kialakul a készség mielőtt eldőlne az,hogy fiú,vagy lány lesz.A férfiak esetében sincs sok értelme pl.a mellbimbóknak.Én azért ebben kételkedem.

Inkább a hitelen izom összehúzódások segítik a spermiumok előrejutását,valamint a nőket a gyakori szexre készteti,mert jó érzés nekik így nagyobb az esély a gyermeknemzésre.

ma 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Maga a hajlandóság. Ha belegondolsz a szex undi, plusz a nőnek rengeteg problémával, szenvedéssel jár. Az utódvállalás biztosításához tartozik a szerelem és a szexualitás is - na meg persze az erre való legnagyobb motiváció a vágy és az orgazmus is. Ha nem lenne jó, akkor nekem nincsen női ismerősöm, aki hajlandó lenne szexelni. (Plusz a teherbe eséshez is a legfontosabb a többszöri aktus, ezért van hogy a nők ovulálás alatt nagyon magas libidóval rendelkeznek, a test biztosítja a motivációt.)
ma 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Van értelme, a női orgazmusnál a vaigna meg-megfeszül és segíti a spermiumokat beljebb juttatni a méh szájába.
ma 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

ma 13:05


Hihetetlen, hogy a 3ik válaszig kellett csak legörgetni, hogy valaki értelmes kommentet írjon.

Köszönöm

ma 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha a nő nem élvezné nem motiválná semmi a szexre. Az egy dolog hogy te elélvezel hogy gyereket csinálj, de ha erre egy nőt sem tudsz rávenni akkor verheted a markodba.
ma 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Csak az interneten kéne olvasni. Ha a nőnek nincsen orgazmusa, a megtermékenyülés esélye is jóval alacsonyabb. Az orgazmus által okozott hüvelymozgások segítségével a spermiumok kapnak egy kis “hátszelet”.
ma 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6

Jó, jó, de a perisztaltika is kell a nyeléshez, emésztéshez, ürítéshez, magyarán a tápanyag feldolgozásához, hogy ne pusztulj el, de mégse a perisztaltika kedvéért eszel, hanem mert először van egy nagyon erős vágy, késztetés az agyban (éhségérzet), amikor meg eszel, akkor meg öröm meg kielégülésérzet az ízek érzékelése révén. Mintha azért alakult úgy, hogy érezzük a nyelvünkkel az ízeket (magyarán a vegyületeket), hogy jó dolog legyen az evés, és akarjunk enni. El tudom képzelni, hogy a nemi gerjedelmen túl az orgazmus is azért van, hogy akarjunk szexelni, vagyis a fajfenntartást szolgálja.

Nem tudom, persze, hogy az állatvilágban van-e képesség az orgazmusra. Marha érdekes téma, végre egy jó kérdés.

ma 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
* Mintha azért alakult VOLNA úgy
ma 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs minden fajnál orgazmus, mégis szexelnek.

Amúgy valóban a hármas írta le először jól.

ma 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!