Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Más is hallotta már a fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is hallotta már a fiú testvérét maszturbálni éjszaka?

Figyelt kérdés
ilyenkor mit illik csinálni? semmit? csak hallgatod és várod hogy vége legyen? vagy szólni kell hogy hello, ébren vagyok még, hagyd abba?
ma 07:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Miért kellene szólni? Akiknek közös a szobájuk,többnyire nem szokott tabu lenni a maszturbálás
ma 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Neked jolesne ha a tesod rad szolna kozben ? 🤣
ma 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én nem csinálom amikor ott van, és eddig ő se csinálta, ezért is vagyok lesokkolva picit
ma 07:56
 4/19 anonim ***** válasza:
Csapd ki te is olyankor! Együtt izgalmasabb.
ma 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha most szokott rá a masztutbálásra, akkor szerintem ezután még gyakoribb lesz. A közös szoba átka... Tini koromban én is naponta (többször) csináltam, csak nekem nem volt velem egykorú tesóm. De ha lett volna és közös szobában vagyunk, mi se tudtuk volna megoldani titokban. Szóval tényleg az két megoldás van, hogy a fejedre húzod a takarót és a fal felé fordulsz, vagy te is csinálod.
ma 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Segits be neki, ugy hamarabb végez 🤣🤣🤣
ma 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Az nagyon beteg dolog lenne... igazából azon gondolkodok, hogy most még nem kellene semmit csinálnom, hátha nem lesz ilyen többet, vagy már most zárjam rövidre, hogy ez törétént, és hallottam és na
ma 08:17
 8/19 anonim ***** válasza:
Láttam is.
ma 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok?
ma 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha te vagy az idősebb akkor szólj rá, a fiatalabb akkor kussolj
ma 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!