Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehet valaki "sikeres" transzl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki "sikeres" transzlány hormonkezelés nélkül?

Figyelt kérdés

Az alkatom talán megvan hozzá (167cm, kb 60kg), de talán érthető okokból hormonkezelést biztosan nem fogok elkezdeni.


Természetesen nem hírdetni akarok vagy ilyesmi, az kizárt, csak kíváncsi vagyok hogy így is lehet vonzónak lenni ilyesmi kategóriában? (Mert azért itt megmarad a mély hang pl, meg egyes maszkulinabb vonások)



ma 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi számít sikeresnek? Szerintem az a legnagyobb siker ha te boldog vagy a testedben és kész. Ha ez pedig sugárzik rólad biztosan lesz olyan aki ezt vonzónak tartja.
ma 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Merilynt nézd meg a hirdetők közt, ő még nem hormonos transz. Haja is eredeti.

Ha ezt a szintet hozod csajos maradsz


De idővel szedned kell mert idővel egyre nehezebben takarod a fiús vonásod. Nem minden a magasság és súly

ma 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez a "hírdetők közt" az az oldal amire gondolok?😅 Nem vagyok jártas ilyenekben, de megnézem
ma 17:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Rosszlányok
ma 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Valahogy úgy érzem te se tudod igazán mit jelent az hogy valaki transz....
ma 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Mit értesz "sikeres" alatt?

A hormonkezelés például a hangodon nem fog változtatni, túl sokat a vonásaidon, alkatodon sem, a csontozat adott. Igazából kicsit vakarom a fejem a kérdéseden, hogy ha transznemű vagy, akkor miért nem akarsz hormont?

ma 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mert nem vagyok biztos a döntésben, a hormonkezelés pedig visszafordíthatatlan.
ma 18:33
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak beöltözős vagy
ma 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor miből gondolod, hogy transznemű lennél?
ma 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Sok hasznos infót tudsz gyűjteni fészbúkos transz csoportokban és nyilván ha nem vagy biztos benne, akkor ne. A hormonkezeléshez amúgy is kell pszichiáter és pszichológus szakvéleménye is az F64.00 diagnózishoz, addig endokrinológus nem ír fel semmit, "feketén" pedig veszélyes szedegetni mindenfélét.
ma 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!