Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Kizárólag nőkhöz szólna a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizárólag nőkhöz szólna a kérdésem: egy nő mennyire tudna megverni? Csak egy nőre gondolnék, gondolom több nő simán meg meg tudna verni természetesen.

Figyelt kérdés
Sokat fantáziálok róla, de nem tudom, hogy van-e olyan nő, aki szintén erről fantáziál. Olyan verést képzelnék el, ahol főleg puszta kézzel verne meg és karmolna főleg. Persze testsúlyával is visszaélhetne, lebirkózás, leszorítások stb.

ma 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Crossfitezem 10 éve, és 35 éve sportolok, köztük volt karate, kung fu, krav maga. Bár 53 kilós vagyok, de ha engem kérdezel, 8 napon túl gyógyuló sérüléseket tudnék okozni neked.
ma 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te idétlen , ez miért a szex kategóriában van??
ma 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2-es azért mert +18-as kérdés és más kategóriát nem találtam, ahova passzolt volna. Esetleg tudsz jobb helyet ennek a kérdésnek?
ma 18:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Sport , B +"
ma 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4-es nem értek egyet, ez a kérdés nem a Sport kategóriába való
ma 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!