Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar, hogy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar, hogy csak sokadik pasiként dughatod meg a barátnődet?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek én vagyok a 8. pasi akivel lefeküdt. Titeket nem zavarna ez a tény, hogy ennyi farok járt már benne hosszabb rövidebb ideig?
tegnap 18:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
70%
Nem gondolkozok ilyen fszságokon, ha oda vagyok a nőért kell és kész.
tegnap 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
28%

Úristen, ennyi frusztrált embert... Komoly önértékelési gondjaitok lehetnek, ha féltékenyek vagytok a VOLT pasikra...

Valamint szexisták is. Nőnek ettől van értéke, hogy hány f.sz járt benne??

Jesszus, remélem veletek soha nem találkozok, bár én normális emberek között mozgok, ti valahol a legalja vagytok...

tegnap 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar. Minden önfényezés nélkül, nem szoktak panaszkodni a hölgyek a teljesítményemre. Ergo lehetett ő akármennyivel, engem biztosan nem fog elfelejteni, nincs mitől tartanom ezügyben hogy esetleg kevés leszek.
tegnap 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem
tegnap 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
89%
Felnőtt férfit nem zavarja.
tegnap 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
89%
Egy balf.szt lehet zavarna, egy Férfi meg tudja, hogy nem a múlt számít hanem a jelen és a jövő, s hogy úgyis túltesz mindegyik "elődjén".
tegnap 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, sőt. Az a tapasztalat, amit előttem szerzett rajtam, velem kamatoztatja.
tegnap 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha ott kellene toporogni a sorban, míg a többi végez, akkor biztosan zavarna.

Így, hogy időben elkülönülnek az események, eszembe sem jut ezen gondolkodni.

tegnap 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nyilván egész életében pont rád kellett volna várnia, még úgy is hogy nem ismert. Agyrém...
tegnap 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
64%

Én most akkor kérdeznék

valamit. Akik szerint csak a szűz nő a megfelelő mert másképp juj járt benne farok, azok ha szakításra kerül a sor hogy gondolnak majd vissza erre a nőre? Tegyük fel nem működött a kapcsolat hosszútávon, tehát nem félrekefélés miatt lett vége. Úgy gondolják onnantól egy mocskos, használt rongy lett ez az egykor szeretett nő (akit személy szerint ők "mocskoltak" be), tehát többet kb esélyt sem érdemelne más férfinál hiszen elhasznált lett?

tegnap 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!