Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar, hogy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar, hogy csak sokadik pasiként dughatod meg a barátnődet?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek én vagyok a 8. pasi akivel lefeküdt. Titeket nem zavarna ez a tény, hogy ennyi farok járt már benne hosszabb rövidebb ideig?
ma 18:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
55%

Nem, miért zavarna? Az a múlt, én meg a jelen.

Őt sem zavarná, hogy az én farkam hány nőben volt előtte...

ma 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
6%
Téged zavar?
ma 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj idővel ez elveszti a jelentőségét. Pl 25-30 fölött
ma 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
62%

Egy kis érdekesség:

Jártam egy szűz csajjal (20 éves) és úgy volt, hogy én veszem el a szüzességét. A pettingig eljutottunk, de tovább nem.


Na szóval, szakítottunk, ő meg összejött egy másik pasival, aki megdugta. Ez igen rossz az én szememben. Ugyanis tudom azt, hogy ő olyan típusú nő, akinél benne van a pakliban, hogy visszajöhet hozzám, azonban nekem már nem kellene.

Nem tudom, hogy miért, de valahogy úgy érzem, hogy ez a nő be lett mocskolva, és én már abba a nőbe nem tudnám bedugni a farkam, egyszerűen undorodok tőle.

Nem tudom, hogy ez miért van így, mert egyébként nem zavar más partnere, pl. aki elvette a szüzességem, annak én voltam a 7. pasi. De az exem már nem tudnám megdugni.

ma 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
8%
Leszarom, őt jobban zavarja hogy azt mondtam neki, hogy 20 csajjal voltam. A valóságban ha a szopást is számolom akkor 134 csaj ebből 25-nek fizettem és vegyem hozzá a 17 transzi partnerem. (Tinder és eropolis, valamint rosszlányok) 26F
ma 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
17%

Egyébként meg jobban belegondolva: nem kizárt, hogy el fogok jutni arra a szintre, hogy olyan nővel akarok komoly kapcsit, aki szűz, vagy akinek 1, max 2 pasija volt.

Mostani lelkiállapotomban nem érzem azt, hogy tudnék tisztelni olyan nőt, akiben már 7-10 farok is volt.


(én jelenleg 1 nővel szexeltem, és 2-vel pettingeltem)

ma 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
29%
#4 és #6-os kommentet én írtam
ma 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
En az elso vagyok neki ✌️✌️
ma 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
25%

Akkor már számolj vele, hogy a nők gyakran lefelé hazudnak ebben a kérdésben, szóval könnyen lehet, hogy volt az több is :D


De egyébként átérzem a kérdést, az én feleségem elvileg csak 2 pasival volt előttem, de így is néha előfordul, hogy egy mocskosabb szex után belegondolok, hogy ezt valószínűleg mással is csinálta így...

ma 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
68%
Ez a hozzáállás addig nem fog változni amíg nem egy elhasznált taknyos zsebkendővel azonosítjátok az emberiség felét. Az egyenesen röhejes, már-már beteges, aki 2 pasin is nyivákol meg eszébe jut szex alatt/után. Előbb jusson eszébe a farkára hányat húzott már. Magában a gerendát se ugyebár.
ma 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!