Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a legkevesebb olyan dolog,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legkevesebb olyan dolog, tett, szó amivel egy férfi kibillen? Van esetleg olyan férfi aki ostrom alatt sem lehet kibillenteni?

Figyelt kérdés

Pár hete megismertem egy jóképű férfit egy eseményen, ahol ő dolgozott.

Párszor elkaptuk egymás tekintetét, és amikor váltottunk pár szót,kiderült,hogy ismerjük valahonnan egymást. Azt nem tudjuk,hogy honnan.

Ezt ő mondta.

Nekem semmi sem rémlik. Véletlenül elhagyta az egyik kissebb felszerelését, ami nálam van,így volt megfelelő okom és ráírtam.

Elkezdtünk beszélgetni,én eléggé nyíltan a tudomására hoztam,hogy bejön nekem.

Viszont semleges válaszok érkeznek. Az kiderült,hogy nem vagyok közömbös a számára, hiszen irta,hogy benne van a csevegésben és, hogy bejövök neki.

Ezt megkérdeztem tőle. Kíváncsi sokszor ha valamit sejtelmesen írok. Pár mozgó gifet elküldtem neki az üzenetére válaszul, amire én már be is indulok....(nagyon alap gifek)viszont vagy nem reagál vagy csak semlegesen visszaír teljesen másról. Sok kérdésemet mintha nem is látná, pedig tök alap kérdések. XY időben tudunk csak beszélgetni. Neki is van családja, amit tiszteletben is tartok. Nekem is, ami nem túl felhőtlen. Viszont nem áll szándékomban szétszedni senki párkapcsolatát. De egy viszony szerűségben benne lennék, amit nem tudom,hogy tudnám kideríteni,hogy részéről működne e a dolog.

A hormonjaim tombolnak, ha rá gondolok, ami szinten mindíg van.

A lelkem és már a szívem is teljesen az ő uralma alatt van. Nyilván semmit sem tud az érzelmeimről csak,hogy bejön nekem. Viszont nem tudom van e olyan pasi akinek nem esik le ha egy kicsit ostromolják,legyezgetik a hiúságát. Vagy csak nem akarja észrevenni. Esetleg nem akar semmit, de akkor miért kommunikál még velem, főleg úgy,hogy semmi impulzus nincs az üzeneteiben, inkább néha mintha huncutul megkerdőjelezné amit irok neki.A vadászösztönt sem érzem,hogy elvenném tőle,hiszen nem érzem,hogy vadászna. Nem érzem,hogy elnyomnám, de azt igen,hogy legszívesebben levadásznám őt.Azt is tudom,hogy ránéz az oldalamra és nézegette a fotóimat is, mert megjegyezte.Nagyon rossz a közérzetem emiatt és fáj a szívem. Ha nevezhetem így. Jelenleg plátói szerelemben élek úgy neveztem el magamban ezt az egész valamit.


szept. 16. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarna valamit már lépett volna.
szept. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Valójában ez nem plátói szerelem, hanem megszállottság, hiszen a valódi személyiségéről semmit se tudsz, csak viszket a p*nád mert otthon a párod, akit választottál nem tud kielégíteni.


Ha mindenáron dugni akarsz vele akkor azt személyesen közöld vele, mert messengeren azért semleges veled, mert ő nem akar lebukni.

Ez is egyfajta jel: a családját többre tartja nálad, szóval maximum egyszeri űrítésbe reménykedj a részéről, érzelmekben ne reménykedj

szept. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben igazatok van! Köszönöm az észheztérítést!
szept. 16. 21:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát így amit írsz te bizony egy erőszakos, türelmetlen nő vagy.

Én is menekülnék a helyében, főleg így hogy családja is van.

EGy ember honnan tudná ezek után hogy te nem akarsz ráakaszkodni, tönkre tenni a családját?

Nálam is volt hasonló, de legalább 4 hónap eltelt amikor már egy kicsit bízhattam benne hogy nem akr mindent fenekestől felborítani.

AMit te csinálsz az elmegy két egyedül állónál, de nem családos embereknél.

tegnapelőtt 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ohh hagyd a fenébe, tudja, hogy szexelni akarsz, de nem harap rá. Tetszik neki ez a kis rajongás, de ennyi.
tegnap 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!