Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van itt más lány is aki 29...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más lány is aki 29 évesen még szűz. Keresem azokat a lányokat akik szintén ilyenek. Én büszke vagyok rátok maradjatok azok mindörökké?

Figyelt kérdés

szept. 16. 01:05
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Bocsánat,én is szűz vagyok és nő.

Ezt elfelejtetem leírni

szept. 16. 01:06
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Te is valami kattos csaj lehetsz...
szept. 16. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%

Én szívesen megismerkednék ilyen lányokkal, mert manapság mindenhol csak a k@#vák vannak. Kíváncsi lennék az ilyen lányok nézeteire. :)


28F

szept. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%

Én 72 éves szűz lány vagyok.

De még bízom benne, hogy ez változik!

Előbb-utóbb megtalálom az igazit.

szept. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Kedves négyes!

Ha igazat mondasz gratulálok én is ilyet akarok.

Örök szűzeség mi miatt

szept. 16. 06:23
 6/16 A kérdező kommentje:
Öröké ,nagyon menő
szept. 16. 06:23
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

Hát ez elég beteges. Ha csak nem találtok valami aszexuáis pasit akkor sosem lesz kapcsolatotok. Én 18 éves koromig vártam, és csak annak adtam oda a szüzességem akivel akkor már együtt is voltam több éve. Azóta más párom van ugyan, de az is tart már 5 éve.


Nem kell szuznek maradni ahhoz hogy ne legyen valaki kurvának titulált, de nem is kell fűvel fával össze feküdni. A ferfiaknak sem. Senkinek nem kell egy összerozsdált kulcs.

szept. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De én nem is akarok fiút.Eleszek egyedül
szept. 16. 07:50
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyedül szeretek enni.
szept. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy analfabétától ne várjatok sokat.


Én szeretném ha a kérdező küldene egy képet, a nevét, és hogy melyik városban él, hogy fixen el tudjam kerülni az élet bármelyik területén a vele való interakciót. :)

Bár sanszos hogy messziről kiált róla hogy "kerüld el!" :)

szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!