Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elmondjam a legjobb barátnőmne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a legjobb barátnőmnek hogy nem atlagos kapcsolatban vagyok a pasimmal?

Figyelt kérdés

Én 20 éves vagyok, van egy 1 éves kapcsolatom egy 33 éves elvált pasival, nála lakom, mellette dolgozok. A szexuális életünk nem mindennapi, fogalmazzunk úgy , hogy szeret megosztani másokkal, vagyis inkább azt szereti ha én keresek valakit magamnak és "megcsalom", vagyis azt kéri hogy pasizzak mellette.

Ez egyelőre nagy titok, és senki sem tud róla csak mi ketten párommal, viszont a legjobb barátnőmnak nagyon szeretném elmondani mert annyi érzés kavarog bennem amit jó lenne megosztani valakivel.

Félek tőle hogy ő rosszul fogadná ezt, nem az a nyitott személyiség ilyen téren, ő pl sosem lépne félre, így lehet nem is értené meg a mi kapcsolatunk "dinamikáját". Nekem rettentően bejön az ami msot van, nem szeretném másképp csinálni, de nincs akinek elmeséljem.


szept. 9. 11:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%

Cuckold kapcsolatnak hívják, és valóban nem általános, de azért annyira nem is szokatlan, hogy ne lehetne róla beszélni a legjobb barátnőddel. Lehet, hogy még meg is írigyelné tőled. :) (Amúgy fordítva is létezik, amikor a pasi hoz haza másik csat és a barátnője/felesége asszisztál hozzá.) Azt neked kell tudnod, hogy a barátságotok ezt elbírná-e.

Itt a GYIK-en is sok cuckold imádó pasi van úgyhogy nem vagytok egyedül ezzel a fétissel. Én is szívesen csinálnám, de nálunk a feleségem nem akarja.

szept. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a cuckold, és mostanában elég nagy divat. Nekem is van az ismerősi körömben aki szereti, és még hirdeti is.

Ha a párod szerint oké, nyugodtan elmondhatod a barátnődnek.

Igaz, ha ő "konzervatívabb", akkor lehet hogy nem azokat a válaszokat fogja adni az érzéseidre amiket vársz.

szept. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Témától függetlenül, ha ő nem nyitott, akkor úgyis olyan választ kapsz ami még téged is elbizonytalanít.
szept. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!