Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elmondjam a legjobb barátnőmne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a legjobb barátnőmnek hogy nem atlagos kapcsolatban vagyok a pasimmal?

Figyelt kérdés

Én 20 éves vagyok, van egy 1 éves kapcsolatom egy 33 éves elvált pasival, nála lakom, mellette dolgozok. A szexuális életünk nem mindennapi, fogalmazzunk úgy , hogy szeret megosztani másokkal, vagyis inkább azt szereti ha én keresek valakit magamnak és "megcsalom", vagyis azt kéri hogy pasizzak mellette.

Ez egyelőre nagy titok, és senki sem tud róla csak mi ketten párommal, viszont a legjobb barátnőmnak nagyon szeretném elmondani mert annyi érzés kavarog bennem amit jó lenne megosztani valakivel.

Félek tőle hogy ő rosszul fogadná ezt, nem az a nyitott személyiség ilyen téren, ő pl sosem lépne félre, így lehet nem is értené meg a mi kapcsolatunk "dinamikáját". Nekem rettentően bejön az ami msot van, nem szeretném másképp csinálni, de nincs akinek elmeséljem.


szept. 9. 11:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk már elmesélted anonim módon. Jobban érzed magad így?

Örülök, hogy neked és a párodnak bejön ez a helyzet. Akkor ne csináld másképp, amíg tetszik és így izgató neked!

szept. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
hát kivel ha nem a legjobb barátnöddel? :) Kell valaki akivel tudsz beszélnii
szept. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mond el beszéld ki magadból!
szept. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én tuti nem bírnám magamban tartani.
szept. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
És olyankor hármasban szexeltek?
szept. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem előbb kérd ki a párod véleményét,hogy ő mit szólna ehhez...
szept. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

én a helyedben kétszer is átgondolnám, kivel osztok meg ilyesmit.

ha csak az erkölcscsősz hápogást kapom vissza tőle, vagy a legkisebb esélye is fennáll hogy kiszivárog és ennek kárát látod, akkor nem.

szept. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
most olvasom, hogy ő "nem az a nyitott személyiség": nos igen, nem ő a megfelelő személy arra, hogy szexuális élet terén megoszd vele az érzéseidet.
szept. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Mekkora nyomi a pasid
szept. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Pàromat nem zavarja ha megbeszelem bnommel.
szept. 9. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!