Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Belemenjek ilyenbe az Úrnő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek ilyenbe az Úrnő kedvéért?

Figyelt kérdés

Illetve már a kérdés se jó, hiszen a domina nem kérdezi meg hogy én mit gondolok, csak utasít és nekem azt kell tenni. Szóval másfél éve járok egy nőhöz aki domináns jellem és heti több alkalommal illetve hétvégén szolgálom Őt. Eddig nagyon jól elvoltunk, én szeretem kiszolgálni, minden alkalommal kinyalatja magát, azt mondja nagyon jól csinálom. Volt már, hogy ő is kinyalt engem, bár az nagyon ritka, eddig háromszor volt összesen. Enyhén szadista is de nem okoz komoly fájdalmakat, pofozni szokott és a seggemet veri, de szerintem csak azért mert tetszik neki, sokat szokta símogatni is.

A lényeg, hogy hétvégén egy pesti barátnője jött aki egyetemi csoporttársa volt ha jól értettem, viszont a jellemük hasonló, csak ő pénzes domina lett, ami azt jelenti, hogy pasik fizetnek neki és ő meg alázza és veri őket. Elég para az egész nő, de nem is ez a lényeg, hanem hogy hozott magával egy pasit aki a kocsijának a csomagtartójában utazott, tetőtől talpig latexben volt és négykézláb pórázon vezetve járt. Majdnem felröhögtem amikor megláttam, de féltem hogy mi lesz. Én mindig szobalány ruhában vagyok, természetesen ki kellett szolgálnom a barátnőt, aki még csak rám se nézett. Órákon át szivatták a pasit, verték, köpködték, a péniszét csapkodták pálcával ami a kivágott ruhájából mindig kint volt, dildót nyomtak a seggébe, lepisilték és hasonlók. Nem hittem, hogy vannak ilyen beteg pasik akik ezt élvezik, pedig többször is mondta hogy ez is fizetett ezért. Ez ment egész délután.

A vacsora rendelésre jött, én terítettem mint máskor is, hoztam a vacsorát, ők ettek. A csicska pasi a sarokban térdelt mert erre utasította a barátnő. Ahogy az asztal körül kiszolgáltam őket, láttam, hogy a pasinak feláll a farka. A csaj is kiszúrta és felvihogott, azonnal mondta az Úrnőmnek, hogy a csicskájának megtetszettem, megbaxathat-e vele. Ő nevetve mondta, hogy persze, és már utasított is, hogy ereszkedjek négykézlábra. Egy csettintést hallottam még és pár másodperc múlva bennem volt a csicska farka. Baromi megalázó volt, de nem mertem ellenkezni. Tíz perc se volt és előre szólt neki a nő, hogy nem élvezhet belém, de akkor is ez kicsit sok így.

Ilyesmiről szó sem volt eddig és nem tudom mit tegyek! Olyan már volt, hogy dildóval dugott az Úrnőm, de idegen pasival soha. Azt sem tudom, hogyan hozhatnám fel a témát! Miután elmentek azt mondta, tetszett neki ahogy dugott a pasi, lehet, hogy időnként hív egy pasit, hogy megdugjon. Nem mertem ellenkezni! Sokszor mondta már, hogy a szolgának engedelmeskednie kell, nemet pedig csak egyszer mond neki egy szolga, mert utána kihajítja! De én szeretem őt, az egyetlen biztos pont az életemben az Úrnőm! Ha ellenkezek kihajít, ha nem akkor pasikkal fog dugatni. Hogyan hozzam fel, hogy nem szeretném???



2024. aug. 5. 13:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 A kérdező kommentje:
Ez mind igaz. Szolga vagyok, de nem rabszolga. Önként vállaltam, hogy szolga vagyok mert nekem így komfortos létezni. De az ajtó nincs bezárva. Bármikor bármire mondhatom, hogy NEM. Csak ezzel vége a történetnek és azt nem akarom! Ebben nagyon merev az Úrnőm, egyszerűen nincs olyan, hogy valamiben nem az van amit Ő akar! Ez amúgy nem csak rám igaz hanem mindenre, mindig eléri amit akar, nem lehet neki nemet mondani, nem lehet megvezetni, a vége úgyis mindig mindennek az amit ő akar!
2024. aug. 6. 14:21
 42/81 anonim ***** válasza:
60%
#41: Ebben az esetben egy toxik emberrel van dolgod, akivel nem kéne bdsm-ezdit játszanotok.
2024. aug. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:
59%

Oké, de ez csak a te szemedben van így. Bezárkóztál egy más valóságban ahol az úrnőd a mindened. Holott alapból ha jelentenéd a rendőrségen, hogy manipulált és szexuális erőszakba kényszerített, egyből mehetne a börtönbe ahol úrnőből csapásra szolgává válik.

Nem azt mondom, hogy ezt kell csinálnod, csak arra utalok, hogy nagyon is lehet neki nemet mondani és nem az van amit ő akar.

2024. aug. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
100%

Ti miről beszéltek??? Szerintetek ez a lány a rendőrségre fog szaladgálni mert egy álomvilagban élő madam vele nyalatja ki a seggét? Ugyan már! Még gondolni sem mer olyanra ami az "Úrnőjének" nem tetszene, nem hogy feljelentse.

Segítseget kért mert egyedül nem tudja hogy oldjon meg valamit. Ez nem segítség amit írtok...

2024. aug. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
74%

"-Tisztelt Úrnőm! (Vagy az Úrnőd által elvárt megszólítás)

A barátnője látogatása után említette, hogy a jövőben szeretné máskor is látni ahogy engem dug egy férfi. Meg szabad kérdeznem, hogy erre mikor számíthatok? És hogy ki lesz a férfi?"


Valószínűleg visszakérdez, hogy miért kérdezed, főleg ha nem szoktatok ilyen témában beszélgetni.


"-Azért Úrnőm mert nagyon kellemetlen volt ahogy egy másik szolga dugott..." és itt el is sírhatod magad, éld bele magad, csak legyél hiteles. Talán azt is megkérdi, hogy: Nem szeretnéd? Akkor nyugodtan mond azt sírdogálva, hogy

"-Nagyon nem szeretném drága Úrnőm!"

Ha szerencséd van, ennyiben marad. Ha nem marad, akkor is valószínűleg tekintettel lesz rád valamilyen formában, és a lényeg, hogy tudni fogja hogy neked ez nem frankó. A többi az ő reakcióin múlik majd nyilván...

2024. aug. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:
45%
Amúgy nagyon megérdemelné az "úrnő" a börtönt ahol felnyalatják vele a wc-t. Azért mert talált egy lelki szerencsétlent úgy viselkedik mint valami középkori nemes lenne 😃 agyhalottak tényleg köztünk járnak.
2024. aug. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:
48%
Az úrnő túlment minden határon. Mondom ezt úgy, hogy a vendég szolgája mindennel együtt én is szivesen lettem volna. (Persze naivan azt gondolva, hogy ez a kérdező részéről is beleegyezéssel történt.) Valószínűleg neki is eredetileg nem rád állt fel, hanem a helyzettől, hogy két úrnő alázza.
2024. aug. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
34%

#48 Pontosan 😃

Ezt magyaráztam, csak szebb szavakkal.

Az a baj, így ezzel a stílussal nem fogod felnyitni a szemét mi is történik vele valójában 😞

2024. aug. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, finoman emlitsd meg hogy neked ez nem annyira oke. Ha emiatt kidobna, még mindig becsicskulhatsz es visszakonyorogheted magad.

De onnantol szavad ne legyen ha boldog boldogtalan megfarkal.

2024. aug. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
77%
Kár volt törölni ... Pedig nem az én hozzászólásom volt
2024. aug. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!