Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen gondolatok jutnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Summer2 kérdése:

Milyen gondolatok jutnak fiúként eszedbe először ha egy lány meztelen/ félmeztelen fotókat küld magáról?

Figyelt kérdés
júl. 24. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy vagy egy bolond, vagy hogy át akar verni.
júl. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akaratlanul is az, na már megint áll a farkam 🤣
júl. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha csak online dumáltam vele, akkor elkezdek gyanakodni, hogy valószínűleg fake

Ha már jobban ismerem, akkor leesik, hogy itt lesznek dolgok

júl. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
attol fugg milyen a körítés
júl. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát nem is küld senki.
júl. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
te is kuldeni akarsz valakinek?
júl. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha pár mondat, vagy nap után küldi őket, akkor egy rib_nc, kúrni jó lesz, aztán kuka.

Ezen kívül, inkább szánalmas, hogy nem pl. a jó csevegőpartnert szeretné magából megmutatni, hanem egy pár csöcsöt. Ez mindenkire megalázó, a csajra nézve, hogy ennyije van, a fiúra nézve is, hogy ennyi az igénye, mert másik aspektus, hogy férfiként/fiúként ha valaki ilyet kér, az egy gyerekes hokigép. Persze amikor 2 db ilyen egysejtű idióta tinikeh ezt nevezi ismerkedésnek, az az ő dolguk, van az a szint, amikor minden oké, az intézetis fogyatékosokat sem sajnálom, mert nincsenek tudatában a helyzetükkel és boldogok vízfesték, és papírlap felett.


Ha legalább fél éves párkapcsolat, akkor szexi gesztus - de akkor viszont felesleges, mert már szopkodtam rajta mindent, és nem szeretem, ha a csajaim neten küldenek rájuk nézve kényes tartalmat, rájuk is szólnék érte. Kikerülhet valahogy netre, stb.


F/32

júl. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, férfiként sosem küldött nekem nő meztelen képet, max skypeoltunk ha épp nem voltunk együtt és levetkőztettem :) pasiként szintén sosem küldtem, sosem kérték, sőt a nők utálják, nem attól gerjednek.
júl. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sz.Árpád ***** válasza:
Hogy van egy alapvető bizalom, és hogy ő nyitott veled akár komolyabb fizikai kapcsolatra is.
júl. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!