Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Óvszer után rajtam marad a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer után rajtam marad a sperma?

Figyelt kérdés

Barátnőm kisebb traumák miatt parázosabb, mint az atlag, és fél, hogy a legapróbb dologtol is terhes lesz -nyilvan nem, es tudja o is, de neha eluralkodik rajta-


Azt szeretnem kerdezni, hogy hogyha hamarosan sor kerul az elso alkalomra, Es elelvezek, akkor a sperma az lejebb folyik? Vagy hogy kell ezt elkepzelni?


Illetve, ha a vege utan hozzabujok, ugy hogy az ovszert levettem, de a farkam olyan, Es ugy csinalok nagy kiflit, az lehet gazos szitu?


Szex utan mennyivel szokas elmenni megtisztítani magad?



júl. 22. 20:04
1 2
 1/13 Antiszociális lény ***** válasza:
100%

Igen, rajtad magad, ha nem mosod meg, de gyorsan elhalnal a szabad levegőn.

Ha normális méretű óvszert vettél akkor nem folyik ki ameddig merev vagy.

Nem lehet.

júl. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
1# Mennyi az a gyors?
júl. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Antiszociális lény ***** válasza:
92%

#2


Ha megtörlöd a szerszámot egy zsebkendővel akkor gyakorlatilag percek se. Semmi esély a terhességre ha csak ölelkeznek.

júl. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
3# Nem képes órákig is elélni? Sokmindent összeolvas az ember. Igazi túlélő kis g€cik...
júl. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3# Akkor miért van az, hogy mesterséges megtermékenyítésnél az orvosok még bele tudják fecskendezni?
júl. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Antiszociális lény ***** válasza:
100%

Olvassatok utána, én sem vagyok orvos. Ha megtörlöd és megszárad akkor gyakorlatilag nulla az esélye az életképességnek. Ha nedves környezetben normál hőmérsékleten van, akkor pár percig is élhetnek.


A mesterséges megtermékenyítésnek semmi köze ehhez a témához. Nem úgy zajlik, hogy kivered egy bútor lapra és egy jégkérmes pálcával felhelyezik a célszemélynek. Nem is értem, hogy jön ide..


"Megtermékenyítés: Két módszer lehetséges:


In vitro fertilizáció (IVF): A petesejteket és a spermiumokat egy petri-csészébe helyezik, és hagyják, hogy a spermiumok maguktól megtermékenyítsék a petesejteket.


Intracitoplazmatikus spermiuminjekció (ICSI): Egyetlen spermiumot közvetlenül a petesejtbe injektálnak."

júl. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6# Én ezt olvastam. (gyerekszoba.hu) A spermium élettartama a környezeti tényezőktől és a hőmérséklettől is függ: 37°C-on 15-18 óra, 20°C-on 40-72 óra, a hüvelyben két óra, a petevezetékben 48 óra.
júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
júl. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Antiszociális lény ***** válasza:
90%
Már az oldal neve miatt is hiteltelenné válik kb amit itt írnak. Teljesen esélytelen hogy szabad levegőn órákig életbe maradjon egy hímivarsejt.
júl. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nem fog lefolyni. Készíts be zsepit és töröld meg miután levetted; semmi gond nem lesz ha csak ölelkeztek
júl. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!