Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hölgyek,asszonyok! Szeret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek,asszonyok! Szeret valaki közületek meztelenül napozni? Tetszik,ha megnéznek(meglesnek),bizseregtek is tőle néha? Korotokat megírjátok hozzá?

Figyelt kérdés

júl. 18. 08:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Néha igen de olyan helyen ahol senki nem láthat meg.


26

júl. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nővérem simán napozik meztelenül. Nem zavarja, ha látom.

F

júl. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen


27

júl. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Panelban lakunk,barátnőmmel szoktunk a tetőn napozni,de meztelenül nem,csak a bikini felsőt vesszük le,ha viszont barátnőmnél vagyunk náluk nem lehet belátni az udvarra ott szoktunk meztelen napozni,meg medencébe is úgy vagyunk,de csak akkor,ha anyukája van otthon csak,tesója és az apja jelenlétében nem vagyunk meztelenek,legfeljebb egy szál bugyiba csak a tesója előtt.

17/L

júl. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Volt felesegemmel rengeteget nudiztunk, sztem izgi ha a toparton valaki megnez minket es latjuk hogy tetszik neki. Lakotarsammal lakva is nyaron meztelen vagyok, o szegyenlos sokszor elpirul. Sztem.nagyon jo meztelenul, csak jo lenne ilyen ismeros nemtol, kortol fuggetlenul akivel nudizhatnank. 44f
ma 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!