Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hölgyek,asszonyok! Szeret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek,asszonyok! Szeret valaki közületek meztelenül napozni? Tetszik,ha megnéznek(meglesnek),bizseregtek is tőle néha? Korotokat megírjátok hozzá?

Figyelt kérdés

júl. 18. 08:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
A régi házunk udvarán gyakran csináltam meztelen napozást, mióta új helyre költöztünk észrevettem, hogy a szomszéd előszeretettel nézelődik, meg is látott már párszor, így már csak szoliban szoktam meztelen lenni teljesen.
júl. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Szeretnék, izgatna de túl nyitott az udvar, inkább nem teszem.
júl. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy napozok. Nem lát senki.
júl. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

3x igen


36N

júl. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Amikor vidéki házban voltunk én is sűrűn napoztam egy szál bugyiban. Amióta felköltöztem Pestre, egyszer a tetőn napoztam így, de mivel lakóházban lakom, valaki feljött és meglátott, de kitudja mióta volt fent(valószínűleg pár perce) mert fülessel és csukott szemmel napoztam. Elég ciki volt. Mondta, hogy nyugodtan napozhatok tovább, nem fog figyelni, de amikor észrevettem le se tudta venni rólam a szemét. Azóta fürdőruhában napozok mindig 4 után. Dél körül van, hogy leveszem, akkor senki nem jön fel a nagy melegben. 24/L
júl. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyakran. Nem zavar ha látnak.. ;)
júl. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
Panel erkélyen néha szoktam. Volt rá példa, hogy a szemközti tömbből a srác nézett és közben maszturbalt. Úgy tettem mint aki a napszemüveg alatt alszik . Nem kaptam magamra semmit , gondoltam hagy legyen egy jó napja….
júl. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Egyedül nem szoktam, de barátnőmmel van, hogy levesszük a felsőt. Sosem látott meg még senki.
júl. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Rendszeres nudi, kerti napozás, sőt swinger. S jóleső érzés ha megnéznek mások, vágyakoznak. Ettől privát programot senki se várjon (se képeket), ha akkor és ott van okés, ha nem akkor így járt.
júl. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem kifejezetten szeretem néha szoktam de ne lessenek meg.


L30

júl. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!