Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lehetek igy egy boldog ember?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek igy egy boldog ember?

Figyelt kérdés

Mielott valaki irna, h ez mar volt annak mondanam , hogy igen de elfelejtettem a kodom es nem tudom azt tobbet kiemelni. Nem kaptam ertekelheto valaszokat sajnos.

Szoval arrol van szo, hogy 38 eves vagyok es tudom, hogy mar nem lesz baratnom. Szeretnek venni egy szexdoll-t de nem a szex miatt. A lelki bekem miatt. Annyira hianyzik, hogy legyen estenkent valaki mellettem amikor filmezek. Akinek simogathatom a hosszu haját. A romantika hianzyik ay eletembol. Azert nem vettem meg, mert attol felek, hogy nem fog kielegulni a lelki bekem ha megveszem. De mas opcio nincs! Nem vagyok egeszseges, se valami jo pasi aki a csajoknak kell. Akkor? En prostitualtakhoz nem megyek mert a baratno hianyzik az eletembol n em a dugas. Arra gondolok, hogy elfoglalom magam ha meglesz. Mar vettem neki ket bugyit. Oltoztetem majd, simogatom. De ha hianyerzetem lesz akkor nem sokkal leszek elorebb. Oda adtam volna ezt a penzt egy kedves nonek az elso szora, de ilyennel nem nagyon talalkoztam :/ Amikor volt csajom azt mondta szeretde megcsalt par napon belul. En csak ilyenekbe futottam bele. A kerdesem kb az, h lehetek-e boldog a szexbabaval ha nem a szex dologrol szol hanem arrol, hogy erezzem, hogy van valakim.

Bocsanat a helyesirasert. Es ne irjatok, hogy talaljak egy csajt magamnak mert az lehetetlen.



júl. 16. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
nem leszel boldog a szexbabával. én először próbálnék csajozni, dugni hébe-hóba aztán majd lesz kapcsolat ne siesd el azt nehéz találni
júl. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Könnyű kérdés, nem érdekel mit írogattál 50000 soron át. Bármi is legyen ott: igen. A boldogság szubjektív, mindenki maga dönti el, hogy őt mi teszi boldoggá. Éld az életed ahogy szeretnéd, okozzon boldogságot neked az, ami úgy érzed azt okoz és ne érdekeljen senki véleménye! Jaa, de persze gyerekek, holtak és állatok tabu... ne árts, és azt tehetsz amit akarsz!
júl. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

ez bolodndság amiről te beszélsz ember

ezt felejtsd el

júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Csak önámítás!
júl. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

Másnapos Sárkány koszi amit irtal!. es sosem artanek senkinek. Eleg baj az ha valaki akkor boldog ha arthat :/

júl. 16. 20:59
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyet kell értenem a Sárkánnyal.

Viszont oké, hogy öltözteted, simogatod, fésülgeted. De beszélgetni nem fogsz tudni vele. Ugyanúgy egy üres lakás fog fogadni. Ugyanúgy egyedül fog vacsorázni. Ugyanúgy egyedül fogsz elmenni a boltba vásárolni. Vagy reggel rád fog kacsintani a szemetes, mert a párod nem vitte ki. Sajnos ezer ilyen hétköznapi dolog van ami miatt egy idő után újra magányosnak fogod érezni magad. Mert elmesélheted neki a napod, de nem fog válaszolni, nem fog szenvedélyesen megcsókolni, nem fog a nap végén az ajtóban várni, hogy üdvözölje a párját a nap végén. Egy ideig ki fogja elégíteni azt a vágyad, hogy ott lesz az esti filmnézéskor. De ha nem 2 hónap múlva, akkor fél év múlva már nem fog boldoggá. Mert mi emberek ilyenek vagyunk. Megszerezzük ami kell, és egy idő után többet akarunk.

Kívánom, hogy légy boldog, és legyél szeretve. Semmi más nem fontosabb. Küldök egy virtuális ölelést. 🩷

júl. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pszichológus??!
júl. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
tegnap 22:02 Tudom, perze, hogy igy van. Nem fog velem beszelgetni meg hasonlok...De eselytelen, hogy legyen valakim. Megha a kulsomet el is fogadna valaki a tobbit ugysem. Koszonom szepen amit irtal!!!
júl. 17. 10:30
 9/11 A kérdező kommentje:
ma 01:18 Nincsennek ongyilkossagi rohamaim, se eroszakos nem vagyok. Minek menjek Pszichologushoz ? Gyogyitja a testi betegseget? Helyesse varazsolja az arcom? Vagy a csaom lesz a pszichologus?
júl. 17. 10:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz, nem válaszolsz rá. De milyen betegséged van?
júl. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!