Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Biszex vagy leszbi vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagy leszbi vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon kevés dolog izgat fel. Pl ha egy lány masztizik egyedül, vagy ha egy nő ujjaz egy másik nőt. (elölről) szexuálisan egyáltalán nem vonzanak a férfiak max az ujjazást engedném meg de azon kívül semmit. Egy lánnyal baromi sok dolgot képes lennék csinálni. Érzelmileg a fiúk és a lányok is vonzónak. Illetve mind2 nemet megnézem ha úgy van.


Most leszbi vagyok, vagy biszex?



júl. 7. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén, nem teljesen mindegy? Ha megbélyegzünk egyiknek vagy másiknak, attól miért lesz jobb neked? Leírtad, hogy melyik nemmel mit tudsz elképzelni, élj aszerint, lényegtelen hogy minek hívod.
júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Heteroromantikus leszbi ha nagyon be kellene skatulyázni.
júl. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Biszex .

Nincs ezzel probléma sokan vagyunk igy 😀

júl. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biszex.
júl. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

2: Nem lehet heteroromantikus. " Érzelmileg a fiúk és a lányok is vonzónak"


Simán biszex, erősen a leszbikus határán.

júl. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekünk kell dönteni, akkor bi. Mindkettő nemet megnézed, emellett a férfiak is érdekelnek romantikus szinten. Szexuálisan mindenképp a lányok érdekelnek.
júl. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is biszex, de ne kattogj nagyon a témán, hagyd kicsit leülepedni a dolgot.

Majd kialakul...

júl. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!