Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiúk, izgató ha így öltözködik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, izgató ha így öltözködik egy csaj vagy ezt r*bancosnak tartanátok?

Figyelt kérdés
[link]

júl. 5. 18:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%

10es és 6os válaszoló vok xd véletlen elküldtem xd

nagyon ribis ez a magassarkú, a szoknya is rövid

júl. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%
Ja és szerintem csak le videóztál egy ribit az utcán, akit megraknál
júl. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
58%
ezért a kis gif-ért kínlódtál annyit? :D
júl. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
62%
Izgató, össze imádom a tűsarkút.f
júl. 6. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A kecses nők öltözhetnek így, mert csak dob rajtuk, ezért a látványuk izgató lesz.

Akkor szoktam fetrengve röhögni, amikor egy zsírdisznó próbál magassarkút és miniszoknyát magára erőltetni. Most biztosan meg leszek kövezve, de ki kell mondanom, hogy amikor egy kályhatestű nőnek a szoknyájából és a cipőjéből szó szerint kifolyik a visszeres ödémás hája, az qrvára gusztustalan és csak rontja az összképet. Szóval nekik inkább ne!

júl. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
41%

#15

Én pedig elmondom a saját érzésem.

én úgy érzem amikor egy ducibb lány lengén öltözik vagy ribisen, az okés. Melege van és azért. meg ők nem lesznek ribisek az ilyen öltözettől.

De amikor egy szép vékony lányt látok lengén öltözni, ribisen, mutogatósan, az nagyon ribis érzetet ad..... krvás.

júl. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#16 „én úgy érzem amikor egy ducibb lány lengén öltözik vagy ribisen, az okés.”

Nézőpont kérdése ugyan, de nálam a ducibb és a zsírdisznó testalkat között azért elég nagy szakadék tátong. Ducibb lehet az is, akire nem mondanám azt, hogy vékony, de a dagadttól meg elég távol áll.

Ez a melege van divatkifejezés meg elég véleményes témakör, ha ruházkodásról van szó. Sajnos pont nem azok szokták felvenni a lengébb, többet mutató öltözetet, akik megtehetnék, mert lenne is mire…

júl. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Izgató igen.

Te is így öltözöl?

júl. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

17'

Én megértem ha egy zsíros, ducibb lány lengén öltözik. Több rajta a zsír, és legalább mem ribisek.

De egy vékony szép lányt nagyon ribissé tesz az olyan ruhák....

júl. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!