Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi volt az az élményed,vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az az élményed,vagy traumád ami szexuális perverziót okozott nálad?

Figyelt kérdés

Privi is jöhet ha nem akarsz millió levelet kapni.Csak hetero dolgok érdekelnek! Pasi vagyok ennek tudatában írj.

Én láttam az unokatestvéreimet gyerekkoromban szexelni és azóta vonz is a téma. De persze nem ez az egyetlen amiket láttam.



júl. 3. 19:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%

Egyszer láttam, ahogy két fiatal állatorvos csaj leteperte a kutyámat ( ivartalanítás után varratkiszedés volt). Nagyon komolyan lefogták, engem az akkor is felizgatott és azóta is ha rá gondolok.

De lehet hogy én amúgy is perverz vagyok ki tudja. Switch vagyok, így a dominancia mindkét formában izgat, plusz az is ha a csaj kutyával szexel.

júl. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%
Tiniként láttam napozni a szomszéd lányt és nagyon szőrös volt a teste,szinte mindenhol.Ledöbbentem,azelőtt nem láttam még ilyen szőrös lányt.Akkor nagyon nem tetszett,majd azon kaptam magam,hogy az esti masztinál erre gondolok,egyre többször,szóval izgatni kezdett...
júl. 4. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
71%
Egyszer haverom elaludt az ölemben és én elkezdtem puszilgatni és fogdosni nem ébredt rá föl azóta nagyon sokszor álmodok róla de szerencsére szombaton náluk alszok
júl. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég ronda lábfejem van, ezért mindig szégyelltem és zokniban, cipőben jártam nyáron is, illetve otthon (mára kicsit rendbe jött), éppen ezért kezdtek el izgatni a szél női lábfejek, talpak, amik talán a legnagyobb szexuális vágyat keltik bennem azóta is.
júl. 12. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!