Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi volt az az élményed,vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az az élményed,vagy traumád ami szexuális perverziót okozott nálad?

Figyelt kérdés

Privi is jöhet ha nem akarsz millió levelet kapni.Csak hetero dolgok érdekelnek! Pasi vagyok ennek tudatában írj.

Én láttam az unokatestvéreimet gyerekkoromban szexelni és azóta vonz is a téma. De persze nem ez az egyetlen amiket láttam.



júl. 3. 19:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ált. suliban konfliktusba kerültem egy felsős csajjal, aki dühében lefogta a kezeimet és szó szerint a falhoz tepert. Talán ez eredményezte nálam azt, hogy vonzóbbnak tartom a magasabb nőket, mint az alacsonyabbakat.
júl. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Még középiskolás koromban ültünk a szünetben páran az osztályteremben. Az egyik csaj a két padsor között állt oldalasan, és előre, a tábla felé nézett, mert valakivel beszélt, így nem látta, hogy hátulról a terem végéből jön előre egy másik lány, aki nem fért el tőle, és ahelyett, hogy szólt volna neki , hogy engedje el, benyúlt a pólója alá, és végigsimított a lány hasán, aztán egy kicsit megcsiklandozta. A csaj meg összerezzent, és csak annyit tudott reagálni elpirult arccal, hogy:"Nee!" Aztán arrébb állt, hogy a másik el tudjon menni. Akkor ez a jelenet emgem valamiért nagyon felizgatott, és azóta is sokszor eszembe jut. Azóta nagyon felizgat, ha két nő csiklandozza egymást. Minden vágyam, hogy újra lássak ilyet élőben.


Bár írtad, hogy csak hetero dolgok érdekelnek, és itt ugye két lányról van szó, de mivel én férfiként izgultam erre, talán jó lesz hetero történetnek.

júl. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Sz.Árpád ***** válasza:
100%
Annó még nyolcadik osztàly előtt nyáron, egy csaj az osztályból (legjobb csaj) mesélte, hogy nyaraláskor voltak nudista strandon, és el is mesélte, hogy milyen volt. Én akkor halottam erről először. Előte azt hittem hogy hétköznapi emberek nem meztelenkednek egymás előtt, csak házastàrsak. El sem tudtam képzelni olyat, hogy emberek más idegen emberek előtt meztelenek, sőt a csalàdtagokkal. Na ez nagy fantàziát indított el bennem. Azóta izgulok az ilyenekre. Most már én is kipróbàltam, és tetszik nekem is az ottlét.
júl. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Antiszociális lény ***** válasza:
70%
Nekem az amit trauma szerűen éltem meg valahogy mindent okzotott, de szexuális perverziót bizosan nem. Viszket is az agyam a kérdéstől..
júl. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem túlféltettek. részben erre vezethető vissza, hogy olyan dolgokat csináljak, amitől féltettek, és ez is izgat. (F)
júl. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

Gyógytesin az oktatónő mezítláb mutatta a gyakorlatot a földön ülve szembe velem, én terpeszben ülve: volt táv köztünk, de olyan volt, mintha fejbe rúgott volna.

Így a fehér ruha vs. mezítlábas nők tetszenek.

júl. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Szüleimtől láttam rossz példát és ez miatt nehezen tudok kötődni bárkihez
júl. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%
Megláttam, ahogy a haverom anyja a szeretőjével hempereg. Emiatt lettem cuckold meg talpimádó. Ugyanis belőle akkor csak a talpát láttam.
júl. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A nővéremet láttam "birkózni" egy másik lánnyal, illetve többel de egy eset volt ami megfogott, azóta izgatnak a csajbunyós dolgok.
júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb csajt meglestük táborban zuhanyzás közben. Majd még aznap éreztem a parfümjét. Arra az illatra azóta is feláll.
júl. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!