Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mert szeretik a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mert szeretik a férfiak jobban q ribiket?

Figyelt kérdés
Eggyikojuk se érdemel meg normális not. Megcsaljak a nojuket mert nem bírnak magukkal. Haha akkor majd a nők se bírnak magukkal ha gazdag pasit látnak és majd véletlen szét teszik a lábukat....mert jajj de szép de jó a pénz....marhak

jún. 30. 00:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
43%
10. És honnan tudja hogy kell, ha nem tanulja?
júl. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
56%

#11. Én nem vagyok nő, de ezt elég több nő meg tudta velem csinálni aki sosem tanulta kifejezetten Kegel gyakorlat formájában.


Feltételezném, hogy egy izom megfeszítése alapvetően nem olyasmi, amit az ember tanulás nélkül egyáltalán nem tud megtenni.

júl. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
77%

12. Sportolok 6 éves korom óta. Én nem tudom meglenni, és sokan mások sem.


Ezt tanulni kell, magától nem jon.

júl. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
82%
#13 én sosem tanultam, magamtól tudom.🤷🏻‍♀️ Aztán olyan 15-16 évesen a saját ujjammal kitapasztaltam, hogy tényleg érezni is. És persze utána egyedül “gyakoroltam”, de sosem tanultam. Szerintem ez ember függő.
júl. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
86%
14. De te csak szorítasz rá, vagy szűk is vagy? Mert én rohadtul szűk és sokszor fáj egy ujj is, ha párom felrakja. Hát még a farka:(
júl. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
82%
#16 elég szűk is vagyok, de szerencsére még sosem fájt (az elsőt kivéve, az egy picit igen), mert eddig minden partneremmel meg tudtuk oldani, hogy eléggé fel legyek izgulva, és óvatosak is voltak. ☺️ Csak úgy izgatás nélkül nekem is 1 ujj a max, de soha senki nem tette így be.🤷🏻‍♀️ A rászorítás, és “masszírozás” az csak egy plusz, amit imádnak a pasik.☺️
júl. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
82%
16. Örülök, én emellett a szűkség mellett nem tudom mit kellene tegyek még. Lehet hogy kipróbálom majd a Kegel-t. Régen jógáztam, mindenem kb hajlékony. :)
júl. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
83%
Milyen wholesome irányt vett a természetesen kicsit sem troll válaszomtól a kérdés :D
júl. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

#18 melyik a te “kicsit sem troll” válaszod?:D


(14,16 vagyok)

júl. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
3, 7, 12 :p
júl. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!