Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mert szeretik a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mert szeretik a férfiak jobban q ribiket?

Figyelt kérdés
Eggyikojuk se érdemel meg normális not. Megcsaljak a nojuket mert nem bírnak magukkal. Haha akkor majd a nők se bírnak magukkal ha gazdag pasit látnak és majd véletlen szét teszik a lábukat....mert jajj de szép de jó a pénz....marhak

jún. 30. 00:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Látom valaki megbántott és most itt akarod levetni a feszültségedet. Akarsz róla beszélni?
jún. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom ki bántott, de sajnálom. Szerencsére még vannak rendes férfiak, akik szintén kapcsolatot szeretnének. Csak ez alapján kell keresni is. Ne olyan pasit keress, aki címlapon jól nézne ki, de semmi mélység nincs szegényben, mert nekik sajnos általában se a kellő iq se az eq nincs meg egy kapcsolathoz. De nőként mondom, hogy bőven van remény, viszont sajnos az is benne van a pakliban, hogy esetleg csalódsz.☺️ De figyi, ahhoz képest még mindig jobb, mint hogy hányan “vesztenek” a lottón ahhoz, hogy valaki tényleg nyerjen.😁
jún. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
54%
Az edzett hüvelyizomzat a válasz a kérdésedre.
jún. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
38%
Vezesd le rajtam, én is szeretem a ribizlit 44F
jún. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%

"Mert szeretik a férfiak jobban q ribiket?"

Mert nem kell nekik könyörögni sem azért, hogy legyenek szexik, sem azért, hogy legyen szex.

jún. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
78%
Én csak akkor jöttem rá, hogy egy ribit szeretek, amikor kiderült, hogy megcsal. Addig meg voltam róla győződve, hogy egy rendes, becsületes lány a párom.
jún. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
69%

3. A hüvely nem attól lesz edzett, ha valaki sokat dug. Hanem attól, ha tornáztatja, pl Kegel-gyakorlatok.


Egyébként kérdezi, van benne ráció.


1. Egyszerű őket megszerezni

2. Több mindenben benne vannak

3. Olcsó hús

4. Könnyen kaphatóak

5. Kicsit buták is, de nem mind



Ezt írom nőként úgy, hogy úgy ámblokk nem utasítottak el, megbántani nem így bántottak meg. De ha nem lenne kereslet, megszűnne a kínálat is. Sajnos ezt a "férfiak" tartják fenn. :)


24/N

jún. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
58%
Nemtudom de ezek miatt nem lehet normális kapcsolatot kialakìtani mert mindenki fél hogy egy ilyenbe fut bele
júl. 1. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
33%

Ha csaj vagy jöjj össze csajjal

Ha viszont csávó vagy jöjj össze egy csávóval.

Kevesebb esélyel csalódsz mint egy Nő/ férfi kapcsolatba😀 (gondolom, nem próbáltam, szóval ez nem személyes tapasztalat)

júl. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
64%
#7 most próbálhatod kimagyarázni, de ha valaki szex közben rászorítással tornáztatja, attól miért ne erősödne meg :p
júl. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!