Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nők miért nem fekszenek le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem fekszenek le azzal aki szimpatikus nekik ismerkedéskor ?

Figyelt kérdés

Pl tinderen kölcsönös jelölés esetén megvan a külső vonzalom.

De kiderül hogy hogy mást keresnek más személyiség stb, nem passzolnak. De a külső vonzalom megvan hisz jelölték egymást, simán lehetne belőle egy vagy több jó szex. Miért kell ezt a lehetőséget elszúrni prüdséggel ?



jún. 29. 17:20
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
83%

Nekem volt jópár.

De személyesen kellett éreznem, hogy igen, akarok vele szexelni, vagy sem.

Előre lefixálva ez nagyon szar és erőltetett.

jún. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
77%

19. egyetértek!


Legyen szimpatikus, ismerjem, passzoljunk, legyen jó a kémia.


Nem a külsőn múlik ez, bár sajnos belőled süt a sötétség is.


- Egy nő viseli azt, ha a férfi nem védekezik

- Egy nő viseli a problémát, ha a férfi betegséget hordoz


Ezért nem fekszünk le minden jött-ment emberrel.

Tudnunk kell, hogy a szex biztonságos is lesz, nem csak kielégítő.


Te mit tudsz nyújtani egy nőnek? Van előjáték, szeretgetés? Ezek igenis számítanak!


24/N

jún. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
#22 köszönöm ez legalább egy életszerű válasz 👍
jún. 29. 18:56
 24/37 anonim ***** válasza:
92%

18-as vagyok.


Kérdező te szemellenzőt viselsz? Más választ nem látsz meg csak ami neked tetszik? Így mi értelme kérdezned?

jún. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

#23 nettó összefüggéstelen hülyeségeket írsz.


Hogy jön ide a védekezés

Hogy jön ide a nemi betegség, főleg csak a férfitól

Mi zárja ki az előjátékot vagy a gyengédséget...


Azt pedig hogy a nők kivel vagyis hány "jövő menő" és nem jött ment férfival fekszenek le főleg a te korodban és 40 felett , szerintem jobb nem felhozni....

Valahogy ez a szám kimaradt a válaszokból...

jún. 29. 19:01
 26/37 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező! Kaptál jó sok választ és kioktatást, amivel csak azt leplezik, hogy minden nő egy tündér, akiknek egy lexikon áll rendelkezésre arra, hogy mikor kell, szabad egy ffival összeállni 😉.

Persze ezek a nők úgy írkálnak, mintha nem lenne egy csomó luxuskva, olcsó kva, igénytelen, ostoba nő 😀.

jún. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
91%

26. Te egyébként hülye vagy? Csyk azoknak adsz igazat, akik egyetértenek veled.


Beteg..

jún. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
81%

27. Nyilván fáj neked, hogy nem jut punci.


Azért mindenkit nem kellene egy kalap alá venni. Én jól elvagyok a párom kemény farkával. :)


Másra nem vágyom. :)

jún. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
76%
Hát kérdező megnyugodhatsz, azért nem szexel veled senki, mert sötét vagy mint az éjszaka és egy ilyen jellemű emberből senki sem nézi ki, hogy jó lenne az ágyban. És nyilván igazuk is van!
jún. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
65%

33. Igen, de látom nem vagy megnevelve hogy válaszolj. Szerintem ismerlek, lehet te zaklattál nemrégiben amikor oda írtam egy "Minden nő a pénzre megy" hogy nagyon nem így van!


De hát.. mindenki azzal dicsekszik, amiből van neki. Akinek nincs kemény farka, nem tudja kielegiteni a nőt, az mindig ehhez hasonló dumákkal fog jönni. Vagy azzal, hogy minden no prosti. Persze szívem, mindenki. A barátnőm is, aki férjezettlassan 2 éve és van egy kisfiúk, és biztosan én is, aki lassan 3 éve van a párjával és senki mással.


Valid, amit írsz... :)

Egy másik univerzumban, biztosan.

jún. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!