Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A nők miért nem fekszenek le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem fekszenek le azzal aki szimpatikus nekik ismerkedéskor ?

Figyelt kérdés

Pl tinderen kölcsönös jelölés esetén megvan a külső vonzalom.

De kiderül hogy hogy mást keresnek más személyiség stb, nem passzolnak. De a külső vonzalom megvan hisz jelölték egymást, simán lehetne belőle egy vagy több jó szex. Miért kell ezt a lehetőséget elszúrni prüdséggel ?



jún. 29. 17:20
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
91%
10. Én nem szívesen fekszem le azzal akivel kb. semiben sem értek egyett és kb. csak veszekedek vele, ez egyáltalán nem szexi és vonzó! Nagyon is van köze hozzá miről mit gondol.
jún. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
89%
A szexhez kell a kölcsönös szimpátia is, ez nem csak a külső vonzalomról szól. És ahhoz, hogy valakit szimpatikusnak láss hasonló értékrend kell, és hasonló gondolkodásmód bizonyos dolgokról.
jún. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
85%
Kérdező, az egy dolog, ha te az agyad helyett is a farkaddal gondolkozol, de ne hidd már, hogy más is ezen a szinten van. Sőt, mondok jobbat. Rengeteg értelmes férfi is van, aki nem fekszik le akárkivel. Persze ehhez tartás is kell és viszonylag több ész, mint amivel egy disznó rendelkezik.
jún. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
87%

#10 nem mindegy kivel - lehet hogy közben egy másik matchel a beszélgetés is jól alakul, nem csak a külsőségek?

Most az összes fiú akivel bejöttünk külsőre egymásnak testileg, csak ezért feküdjek le??

Már bocs nem csinálok azért r.bancot magamból..

jún. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

Mert valójában nem is vagy te szimpatikus nekik, csak ugye n+1 friendzone-ba rakott srác meg kell nekik egótuningra, ezért nem is fogják őszintén elmondani a véleményüket rólad.

Nekem is sok nő mondta már, hogy helyes kedves rendes szimpatikus bla-bla-bla-bla vagyok (szokásos semmitmondó üres szöveg), de valamilyen csoda folytán az eddigi barátnőim száma sokkal közelebb áll a 0-hoz, mint az 1-hez. 🤔

jún. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim válasza:
88%
Nézd, lehet hogy tetszik meg bejön, meg satöbbi, de nem ismerem!! Nem csak a külső számít. Lehet hogy a világ legjobb embere. Lehet hogy egy pszichopata. Ezért kell megismerkedni.
jún. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
91%

Értem, hogy miért merült fel ez a kérdés számodra és ez valóban érdekes kérdés.

Szerintem az emberi kapcsolatok nagyon összetettek, nemcsak a külső, hanem az érzelmi és értékbeli vonzalom is szerepet játszik két ember döntésében.


Minden ember más, és más szempontok alapján választ társat/szexpartnert. Lehet, hogy neked semmi más nem számít csak a külső ha a szexualitásra gondolsz, másoknak meg sok tényezős a párválasztása. Ettől senki se jobb vagy rosszabb, szerencsére sokszínűek vagyunk.

jún. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
88%

Számomra fontosabb a kémia, mint a külső kinézet.

Magas nő létemre sosem tetszettek az alacsonyabb pasik.

Mégis 5 évig voltam egy tőlem alacsonyabb pasival, azért, mert a magassága ellenére, olyan kémia volt kettőnk között, hogy azóta sem találkoztam ahhoz hasonlóval.

De volt olyan is, hogy 10/10 es csávó hozzám ért és megcsókolt, tudtam, hogy egzisztenciálisan és anyagilag vele járnék jobban, mégsem tudtam vele ágyba bújni, mert kirázott a hideg a csókjától, a szó rossz értelmében.

Pedig vele tényleg minden megvolt, az irodalom, a politika, az egyenrangúság. Mégsem ment mert nem volt meg a kémia. És ha nálam az első csóknál nincs meg akkor nem fogok egy férfival sem lefeküdni csak azért, hogy neki jó legyen.

jún. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
88%

Személyiségfüggő, de normális embereknek többségében meg kell ismerni meg kell szokniuk egymást, hogy szexelni akarjanak a másikkal, hogy egyáltalán le akarjon vetközni a másik előtt, hogy kényelmesen komfortosan érezze magát a másik társaságában. Ehhez hetek hónapok kellenek.

Ilyesztő a gátlástalan kitárulkozás, szégyentelenség ha valakinek nincsennek félelmei, szorongásai, önkritikája. Minimum alacsony érzelmiinteligenciára utal.

jún. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

Minden kedves okoskodó majd én megmondom válaszlónak.

Írjátok már meg hány alkalmi szexpartneretek volt. Hány olyan pasival voltatok akivel egy alkalommal vagy csak párszor dugtatok és nem lett más belőle vagy pár hét után derült ki hogy nem passzoltok ?

Vagy ott mindenki 20 éves házasságból a 2. Partnerük mellől ír?

jún. 29. 18:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!