Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Nos az lenne a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez? Nos az lenne a kérdésem, hogy minek neveznétek azt, ha néha rágerjedek barátnőm anyukájára?Mire gondoljak? Mi történhet?

Figyelt kérdés

Nos az lenne a kérdésem, hogy minek neveznétek azt, ha néha rágerjedek barátnőm anyukájára?

Mikor náluk alszok, néha szívesen kimennék ébredés után a reggeli merevedésemmel, hogy láthassa.

Iszonyat jó feneke van, ami külön felvillanyozza a fantáziám.


2009. jan. 6. 12:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
13%
ÉN IS RÁGERJEDTEM MÁR ANYOSOMRA DE Ö IS RÁM SOKSZOR RÁM IS NYITOTT A FÜRDÉS KÖZBE AZTÁN MÁR LEISMÁROLTAM MERT NEKI IS JO SEGGE VAN MEG MELLEI DE SOKSZOR HAGYTA AZT IS HOGY EREKTÁLTAN RUHÁBA HÁTULROL HOZZÁ DÖRGÖLÖDJEK...... A TÖBBIT KÉPZELJÉTEK MELLÉ
2009. jan. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
kedves előző, elég idegesítő, hogy a kommentjeidnél(láttam már máshol is) rátenyerelsz a caps lockra...úgy hat mintha ordítoznál, hidd el, akkor is elolvassa mindenki a kommentedet, hogyha értelmesen leírod kisbetűvel...
2009. jan. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Felnőtt kislány vagyok és tudom hogy annak az esélye hogy lefeküdjön velem Jhonny Depp elég valószínűtlen éppen ezért kerestem magamnak egy elérhető srácot!És ki tudja lehet hogy kiderülne Jhonnyról hogy a helyes arca ellenére pocsék az ágyban:) 13:02
2009. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
11%
Perssze nem gáz, mondta a bnőd h ő meg az apádra gerjed!
2009. jan. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!