Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Nos az lenne a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez? Nos az lenne a kérdésem, hogy minek neveznétek azt, ha néha rágerjedek barátnőm anyukájára?Mire gondoljak? Mi történhet?

Figyelt kérdés

Nos az lenne a kérdésem, hogy minek neveznétek azt, ha néha rágerjedek barátnőm anyukájára?

Mikor náluk alszok, néha szívesen kimennék ébredés után a reggeli merevedésemmel, hogy láthassa.

Iszonyat jó feneke van, ami külön felvillanyozza a fantáziám.


2009. jan. 6. 12:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt annak nevezném, hogy kanos kisfiú vagy:) Amíg csak gondolsz rá, nincs baj, de a barátnődnek inkább ne mondd el:)
2009. jan. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
valószínű elég rosszul érezné magát.(másik kommentelő)
2009. jan. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

13:00!

Hmm. Eszem ágában sincs megtenni. Csak kiváncsi vagyok a véleményekre.

2009. jan. 6. 13:05
 4/14 A kérdező kommentje:

13:02!

Ki érezné magát rosszul?

2009. jan. 6. 13:06
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul az ilyen. Az én barátnőmnek van egy 18 éves lánya és nem egyszer észrevettem, hogy a pasik akiket felhurcolt nagyon nézik.


Gyakori az ilyen, a fiúk között is előfordul, hogy idősebb nőkre gerjednek és nem ok nélkül.


Ez egy természetes jelenség, nincs vele gond. Tanuld meg kezelni. Azért remélem nem fogsz unatkozni a barátnőd mellett sem...

2009. jan. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
sőt!nagyon rosszul esne neki...eszedbe se jusson elmondani:S:Shát ez h begerjedsz rá ...olyasmi lehet h mikor meglátsz egy jo csajt ,de azért ez húzós h a barátnöd annyára:S amíg nem történik semmi ,addig mondhatjuk h nincs goond..
2009. jan. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%
Hát, barátnőd anyukája valszinű jó nő, te meg nem vagy fából. Ennyi.
2009. jan. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

13:09!

Szerintem sem ok nélkül.

De nem unatkozok mellette. Teljesen megvagyunk elégedve egymással. :)

2009. jan. 6. 13:12
 9/14 A kérdező kommentje:

13:09/2!

dehogy mondom el. :)

mellesleg nem gáz sztem.

úgy érzem lány vagy, biztos neked is van egy színész aki tetszik, talán még posztered is van kint és ha igazán őszinte vagy talán még azt is bevallod, h a kedvenc sztároddal lefeküdnél, HA és ismétlem ha nem lenne egy párod. Az pedig ebből a szempontből szinte teljesen lényegtelen ahogy az alattad szóló írja, nem vagyok fából. :)

2009. jan. 6. 13:15
 10/14 A kérdező kommentje:

13:10!

Tényleg nem fából vagyok. :)

2009. jan. 6. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!