Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vérnyomáscsökkentő és béta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vérnyomáscsökkentő és béta blokkoló kihat a spermára?

Figyelt kérdés
Párommal babaprojektbe vagyunk. A pulzusom csökkentésére nebivololt irtak fel. Kihat ennek szedése a spermára? Esetleg ha megtörténik a fogantatás akkor a babának lehet baja? Az orvost kérdeztem. Azt mondta, hogy szerinte nem árthat...

jún. 26. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a szerinte nem valami megnyugtató.
jún. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire fontos erre egy egzakt válasz, akkor miért nem mentél el egy sperma vizsgálatra? Gyógyszer szedés előtt és közben.
tegnapelőtt 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaj... Egy szimpla kérdés... Aki szed ilyen gyogyszert az csinalhat gyereket gond nelkul vagy kihat ra ?
tegnapelőtt 08:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt ilyeneket ne kérdezz. Tisztelet a kivételnek, ebben a fórumban az emberek néha olyan ordas baromságokat írnak, hogy az valami elképesztő. Mindezeket teljes meggyőződéssel.


Ha rendes választ akarsz, akkor orvosakat kérdezz. Egyébként valószínűleg nem hat, de nem tudom. Vérnyomáscsökkentőt 25 éve szedek, 3 gyerekem született közben.

tegnapelőtt 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ritka, nem szokványos kérdés esetén még orvosok sem fognak tudni egyértelmű választ adni erre szerintem, vagy ezekben a válaszokra sem alapoznék. Jobbik esetben óvatosan fogalmaznak.

Nem vagyok orvos én sem, de a vérnyomás, pulzus, keringés inkább a merevedési képességre lehet kihatással. Kötve hiszem, hogy tartós negatív következménye lenne a szedésnek. Ilyenről nem hallottam.

Azért mire egy baba projekt összejön, lehet eltelik fél, 1 év is. Ha nem jönne össze, még mindig meglehet vizsgáltatni a spermium minőségét.

tegnapelőtt 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!