Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szűz vagyok, de ez ettől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz vagyok, de ez ettől függetlenül normális?

Figyelt kérdés

(20 éves lány)

Hiába lazulok el meg minden, egynél több ujj nem megy be.. akárhogy próbálom. Feszítő és fájó érzés.

1 hónapja viszont barátom van.

Félek, hogy egyáltalán nem fog menni a szeretkezés emiatt.

Vagy ez így normális még?



jún. 22. 06:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

#10


Ha vaginizmusa lenne, egy ujja sem menne be.

jún. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 gabor49 ***** válasza:
0%
nem normális ramehet a kapcsolatod vetesd el egy idegennel ennyi
jún. 23. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Ket ujja nem megy be, de egy idegen farka majd be fog menni

Persze

Ez a legrosszabb otlet

Baratoddal csinaljatok

Igyatok elotte egy kicsit, az ellazit, oldja a gatlasokat

jún. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Attila8890 ***** válasza:
80%

Csak ne stresszelj rajta az a legfontosabb...az hogy vele vagy màssal veszîted el a szüzessèged csak rajtad múlik! Van amikor egy idősebb tapasztaltabb fèrfi sokkal többet tud adni egy ilyen esetben mint egy fiatalabb

Nyugi nem kèstèl le semmiről

jún. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Egy kis update: Tegnap este a barátom megujjazott. Nagyon benedvesedtem, egy ujjal csinálta egyébként. Nagyon fura érzés volt mert amikor én izgatom a csiklóm az jobb érzés és próbáltam úgy irányítani az ujját, hogy jó legyen, de gondolom ezt még gyakorolnunk kell. Nem fájt csak kellemetlen volt. Aztán kinyalt. Soha nem nyaltak ki. Ennek elvileg nagyon jó érzésnek kéne lenni, nem lányok? Nekem igazából fura volt inkább pedig ügyesen csinálta. Lehet nem nekem valóak ezek vagy nem tudom mi a baj velem:/..
jún. 23. 17:53
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell tanítsd a barátodat hogy mi a jó neked. Ő nem volt még soha lány hogy tudja hogyan kell.
jún. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Sikosítóval bement két ujj bár kicsit feszülő érzés volt, ez majd gondolom elmúlik. Örültem nagyon. Féltem, hogy baj van vele és csak egy ujj tud bemenni.
júl. 2. 21:08
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Jaj istenem...ezt a kérdést annyian felteszik. Megértem, mert még ismerkedsz önmagaddal, de ezen nem kéne senkinek fennakadnia.

Én már nem vagyok szűz. Nagyon ritka, hogy maszti közben magamat ujjaznám (nem igénylem), egyszer kipróbáltam, és csak egy ujjam ment fel. Nem estem kétségbe, tudtam, hogy nem vagyok igazán felizgulva, annyira nem is érdekel, hogy magamat ujjazzam. Ennyi. Nem kell vaginizmust kiáltani. Ez egy létező probléma, de legtöbbször csak annyi áll a hátterében, hogy a lány felfedezne, kíváncsi, de nincs felizgulva.

És mint a 17-es hozzászólás is mutatja, tényleg ez állt a hátterében.


Kérdező, orális szexnél meg még össze kell szoknotok. Nagyon megszoktad a saját ujjad, ezért nem tudod élvezni a pasid.

júl. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Normális dolog, életközösség, szerelem, mély érzések nélkül a test nem is lesz felkészülve (nem véletlenül vétkes az esküvő előtti szex)
júl. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
76%

A leírtak alapján semmi bajod sincsen, egyszerűen csak baromira izgulsz és nem tudod elengedni magadat. Alapszabály, hogy erőltess semmit magadba, se ujjakat, se péniszeket - vagyis minden akkor menjen, ha befér.


A leírtak alapján nagyon görcsösen álltok hozzá. Mi lenne, ha csak csókolóznátok, ölelkeznétek és ha izgalmassá válik a dolog, mindig kicsit továbbmennétek. Simogatni sok helyen lehet egymást, ruhadarabokat levenni is. Ha már az előjátéknál tartotok akkor szerintem érdemes lenne inkább a csiklódat ingerelni (kézzel vagy valamilyen játékszerrel) - az az ahogy a nőknek a legkönnyebb a dolog. Ha nagyon nedves vagy, akkor esetleg finoman megpróbálkozhattok a hüvelyi izgatással is. Bármikor megállhattok, bármikor továbbmehettek, nem kell ezen izgulni - a jó érzések, az intimitás és az orgazmus is simán elérhető behatolás nélkül is. (Az orális szex jó érzés, de igen egy kicsit kínos tud néha lenni maga a helyzet.)


Egyébként érdemes lenne neked saját magad felfedezned. Szánj rá időt, fantáziálj, próbálj ki dolgokat, és ahogy neked jó, azt kommunikáld a másik felé is. Itt sem lényeges, hogy több ujjal magadban legyél, szimplán azt csináld, ami jól esik.


Ja, és a sikosító nagy kincs.


Próbálkozzatok többször, utána beszéljétek meg milyen volt. Ha tényleg nagyon-nagyon sokáig nem megy, akkor érdemes lehet felkeresni egy nőgyógyászt vagy egy szexuálpszichológust, hogy segítsen.

júl. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!