Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Gáz, ha nő létemre arról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha nő létemre arról fantáziálok, hogy egy szexshopban dolgozom eladóként és a vevők ki is próbálhatják rajtam az ott kapható dolgokat?

Figyelt kérdés

jún. 20. 13:38
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

25, 26, 27, 28 és 30

Drága barátaim! Csakhogy végre itt vagytok, már azt hittem, valami elfoglaltságotok akadt, és emiatt, jó szokásotokhoz híven nem fogtok belekötni a kérdésembe, mint ahogy ezt az összes kérdésnél teszitek ami az utóbbi pár évben az oldalon megjelenik, legyen ez bármilyen kategória. Úgy aggódtam értetek, és most olyan boldogságot érzek hogy végre itt vagytok, és olvashatom a szokásos hangvételű, lekezelő, vádaskodó kommentjeiteket. Köszönöm drága barátaim, feldobtátok a napomat. Üdvözlettel: a kérdező.

júl. 2. 23:41
 32/36 A kérdező kommentje:

27

Szóval te ide jársz random nőkre ráírogatni és képeket kérni tőlük? Én szégyenelm magam helyetted.

júl. 2. 23:42
 33/36 anonim ***** válasza:

#25 vagyok. Ezt nagyon benézted mert kb 2 hete regisztráltam.

Egyszerűen csak ordít a kérdésről és a megfogalmazásból hogy nem nő tette fel.

júl. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:

33

És miből gondolod hogy ez engem érdekel? Az pedig hogy számodra mi ordít a kérdésről és mi nem, a te dolgod.

júl. 2. 23:59
 35/36 anonim ***** válasza:
Igazából tökmindegy. Csak azokat a kérdéseket nézem meg újra, amikre válaszolt valaki más, és bejelzi a rendszer.
júl. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez baj? Persze azt, hogy kipróbálják rajtad azt nem hinném, hogy megvalósulhat, de az, hogy Szexshopban dolgozz, az kivitelezhető és az, hogy szeretettel csinálnád ez tök jó! ritka az olyan, aki megtalálja a hivatását :)
júl. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!