Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Fiatal lány vagyok a barátomma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lány vagyok a barátommal már pettingeltünk néhányszor ruhán keresztül de még nem volt a férfiassága naturon a kezembe, attól tartok ha erre és sexre kerül a sor ügyetlen leszek, hogy kell úgy csinálni hogy jó legyen neki?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 10:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagyok benne, hogy nem lesz problémátok. Hidd el első alkalommal mindenki suta egy picit. A legfontosabb, hogy mindig légy óvatos és soha ne siess. Figyeld a barátodat, látni fogod rajta, hogy mi jó neki. Kérdezd meg, hogy szeretné, hogy esik jól. Hidd el pár alkalom után ki fogod ismerni és már ösztönösen tudod majd mi jó neki.


Fontos, hogy ne görcsölj. Vedd lazán. Ezt azért csinálják emberek, mert jó. Ne legyen benned bizonyítási kényszer. Senki nem vár el tőled semmit. A barátod szeret téged úgy ahogy vagy és türelmes veled. Ne elérni akarj valamit, inkább légy kíváncsi és fedezd fel a srác testét.


Hidd el, nagyon jó lesz mindkettőtöknek! .)

2009. jan. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
finoman markolászd,simogasd neki,esetleg huzogasd a bőrt ahogy markolod föl-le,és ha kedved van,a száddal is kényeztetheted.először a markodba tartva a végét nyalogatod,mint mikor fagyit nyalsz,majd kissé bekapod,mint a fagyi tetejét,majd az ,,egészet"bekapod kicsit összeszorítva a szád!és nem a fogad,és cumizod föl-le.hidd el finom,én imádom,de először gyakorolj banánon,ha egyedül leszel.
2009. jan. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
4%

AZÉRT NEM BIZTOS HOGY AZ ORÁLISSAL KELLENE KEZDENI

MERT MÉG RÁSZOKIK A FIU

HABÁR VAN SOK LÁNY AKI INKÁBB LESZOP KÉTSZER MINT DUGJON 1X

2009. jan. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!