Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Orálisan kielégítettem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orálisan kielégítettem, megcsókolt, majd kinyalt, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Mellőzzük a bántó kommenteket, csak érdekelne, hogy ezután aggódjak e, vagy abszólút nem kell.

Lenyeltem, de nemtudom került e véletlen a szájára.


jún. 17. 00:50
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Az esélyt megadtad, ha csak "egy szelvénnbyel is de játékban vagy, de azért ne aggód túl magad!
jún. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szóval egy ilyen eset után felesleges esemény utánit bevenni ugye?
jún. 17. 01:17
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Észintén, én nem rizikóznék. De az esély annyira de annyira kicsi, hogy szerintem nem. Indoklásképp. A nyálad mint élettani közeg, a spermiumok számára abszolút nem ideális. A mennyiség amivel érintkezett a csiklód, hüvelybejáratod, szinte nem is tartalmazott spermiumot. S mivel a spermiumos nyál csak külsőleg érintkezett a punciddal, tehát a nyelve nem hatolt be ezáltal az esély olyan minimális mint a lottú ötös. S nembeszéltem arról hogy a ciklusod melyik részében vagy. Mert a megtermékenyülésre általában a menzeszed után 1-3 napban van!
jún. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Azt mondja, hogy "a megtermékenyülésre általában a menzeszed után 1-3 napban van!" 😂😂 na pont az ilyen okos emberek miatt van annyi nem kívánt terhesség.

A kérdésedre válaszolva nem, ettől nem leszel terhes.

jún. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

Az ilyenek miatt nem szeretünk mi férfiak szopás után csókolózni. Illetve ezért szokás a fêrfinak nyalni elősssör vagy ha nem akkor viszonzás nélkül csak szopatni egyet.

Ezek nem véletlenül alakultak így ki...

jún. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem, nem lehetsz terhes. Biológia könyvet lapozgassátok még!
jún. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Akkor megnyugodhatok hogy ennyitől nem lesz baj, ettől függetlenül innentől erre is odafigyelünk.
jún. 17. 11:07
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Mielőtt bármiféle nemi aktusba kezdesz inkább olvasd el a biológia könyvet. Ha tisztában vagy azzal, hogy "nem a gólya hozza a gyereket" kezd el bármit is csinálni.
jún. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Próbálok minél informáltabb lenni viszont sajnos előfordul hogy az ember utólag kezd el gondolkodni. És tudom hogy hatalmas felelőtlenség, főleg ha esetleg gyerek is összejöhet a felelőtlenség következtébe. Mindig gondosan figyelünk mindenre, viszont ez az eshetőség még eszembe sem jutott, hogy ilyen úton meg tud e termékenyülni egy nő.

Szóval nem arról szeretnék kioktatást hogy tudatlan vagyok és olvassak utána, tisztába vagyok ezzel és folyamatosan fejlődök a témában. Szimplán csak segítséget kértem hogy szükség van e esemény utánira vagy sem.

jún. 17. 14:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondolkozzatok babaneveken!
jún. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!