Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Most jöttem össze egy lánnyal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most jöttem össze egy lánnyal, elég friss a kapcsolat. Külsejére igényes, lakás tisztaságmániás stb. Viszont szex után nem akar fürdeni, mert elmondása szerint a sperma jót tesz a hüvely flórájának stb baromság. Ez komolyan normális viselkedés?

Figyelt kérdés
Többször megjegyeztem neki, hogy engem ez marhára zavar, de nem hajlandó változtatni. Fontolóra vettem, hogy szakítok most ezért vele. Ti mit csinálnátok?

#higiénia #sex utáni fürdés
jún. 16. 19:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Jézusom…
jún. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%

Hogy téged ez mennyire zavar, azt te tudod, de ez a "sperma jót tesz a hüvely flórájának" ez pont nem igaz, nem tudom, honnan szed ilyen ostobaságot.


A sperma a lúgos kémhatása miatt pont, hogy nem tesz jót a hüvelyflórának, így gyengülhet miatta a hüvely természetes védekezőrendszere.


(Azzal szerintem még férfi létedre is tisztában vagy, hogy a hüvely normál kémhatása savas.)

jún. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
2. vagyok, nem tudom, hogy mennyire bízol meg benne, és szerinted ennek mennyi a realitása, de az jutott még utólag eszembe lehetséges okként, hogy esetleg teherbe akar esni.
jún. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
Napi kamu
jún. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
A sperma pont, hogy segíti a fertőzéseket azzal, hogy egy időre semlegesíti a savat a hüvelyben. Ez alatt olyan védtelen lesz, mint egy kislány.
jún. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
53%
Beszarás. Még jó, hogy nem actimellel öblögeti vagy normaflore-al
jún. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
Vagy egy másik megoldás, ha nem élvezel bele.
jún. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem kezdjél babakelengyére és/vagy gyerektartásra gyűjteni.
jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
Azért az be kell látni, hogy ez a természetes. Szex, beleélvezés és legfeljebb a kifolyt dolgok letörlése. Ez élettanilag a helyes folyamat.
jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%
Pajtás ha ezért szakítani akarsz vele, akkor tedd meg már ma! Megérdemelné a csaj, hogy normális pasija legyen!
jún. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!