Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Reménytelen szerelem és testi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem és testi "kizsákmányolásból", hogyan szabadulhatnék? L

Figyelt kérdés

Tudom klisé, de fülig szerelmes vagyok egy idősebb férfiba, aki tudom hogy csak kihasznál. Mégsem tudok ellene mit tenni mert a szívem nem azt teszi amit az agyam diktál.

19 éves vagyok és nem sikerült a felvételi tavaly így most recepciós vagyok egy irodaházban. Itt kezdett ki velem egy 40es férfi. Viszonyunk lett, vagyis részéről csak szex kapcsolat, én sokkal többet érzek. Volt már ilyen régen is, akkor szintén hasonló helyzetben egy viszonzatlan szerelemből nem tudtam kijönni. Valamiért ha nem viszonozzák az érzéseimet akkor én mégjobban ragaszkodom hozzá. Rávesz dolgokra amit 100%ig nem biztos hogy én szeretnék, de mégis megteszem neki. Tiszta zizi vagyok, mit csináljak? Próbáltam hogy 1 hétig szabira mentem, ne is lássam, nem kerestem, de amikor ő hívott felvettem.


jún. 14. 13:53
1 2
 11/12 Nincstovább ***** válasza:
56%

Aranyom, ha valaki én tudom, milyen ez az érzés, de hidd el nekem, hogy nem te leszel a második felesége. Nem mer felvállalni és nem is szeretne komoly kapcsolatot, mert neki ez így tökéletes. Megkapja tőled, amire szüksége van és ennyi. Nagyon ritka, hogy a szexkapcsolatból több is legyen. Meg kell tanulnod magad értékelni annyira, hogy ennyi ne legyen elegendő számodra, mert most úgy gondolod, hogy nőként bánik veled, de nem. Csúnya leszek és kimondom, kihasználja a naivságod előnyeit, mert valahol azt reméled, hogy ebből lehet több is. De ő, csak zsepinek használ. Ajándékokkal próbál kárpótolni és magához kötni, mert ő is tudja, hogy édes kevés ez, ahhoz képest, amire igazán vágysz. Fiatal vagy, élj a lehetőséggel, de járj nyitott szemmel. Mert előbb utóbb lesz olyan férfi, aki nem csak ennyit akar tőled és nem csak ennyit tud neked nyújtani😊 Én úgy szabadultam meg az ilyen szerelemtől, hogy folyton tudatosítottam magamban minden szex után, hogy neki csak erre kellek. Minden ajándéknál tudatosítottam magamban, hogy ez a fizetség azért mert dugok vele. Máris nem nőnek érzed magad, hanem valami teljesen másnak… És amikor felszáll a rózsaszín köd, mert felszáll, akkor már azt is utálod ahogy beszél, sőt ahogy a levegőt veszi🤣 Észre fogja venni, kaparni fog… vagy egyszer csak közli, hogy talált mást. És mi marad? A harag, ami a legjobb ellenszere a szerelemnek. Mert sokkal könnyebb gyűlölni, mint szeretni😊

Kitartást én szurkolok neked 😊

32/N

jún. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
49%
Erre hadd ne mondjak semmit!
jún. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!