Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Reménytelen szerelem és testi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem és testi "kizsákmányolásból", hogyan szabadulhatnék? L

Figyelt kérdés

Tudom klisé, de fülig szerelmes vagyok egy idősebb férfiba, aki tudom hogy csak kihasznál. Mégsem tudok ellene mit tenni mert a szívem nem azt teszi amit az agyam diktál.

19 éves vagyok és nem sikerült a felvételi tavaly így most recepciós vagyok egy irodaházban. Itt kezdett ki velem egy 40es férfi. Viszonyunk lett, vagyis részéről csak szex kapcsolat, én sokkal többet érzek. Volt már ilyen régen is, akkor szintén hasonló helyzetben egy viszonzatlan szerelemből nem tudtam kijönni. Valamiért ha nem viszonozzák az érzéseimet akkor én mégjobban ragaszkodom hozzá. Rávesz dolgokra amit 100%ig nem biztos hogy én szeretnék, de mégis megteszem neki. Tiszta zizi vagyok, mit csináljak? Próbáltam hogy 1 hétig szabira mentem, ne is lássam, nem kerestem, de amikor ő hívott felvettem.


jún. 14. 13:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
azt hiszem fel fogok mondani és lecserélem a telefon számomat is, mást nem tudok...
jún. 14. 13:58
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az igen jó odáig vagy érte mivel fogott meg ennyire ? Annyira jól dugott vagy annyira nagy neki vagy mi ?
jún. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Kamu. Egy 19 éves se használja a viszony szót.
jún. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Milyen dolgokra vesz rá amit te nem szeretnél? Egyébként csak elhatározod h nem és nemet mondasz
jún. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

miért ne használhatnám a viszony szót? mi vagy te valami "grammar nazi" , Pontosan tudod hogy ki hogyan beszél? Ne butáskodj.


2#es, a kérdésedre válaszolva. Is-is. Mellette kedves és figyelmes is, nőnek érzem magam.

jún. 14. 14:10
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Házas a férfi? Nem ítélkezek, csak kíváncsi vagyok.
jún. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem házas, elvált.
jún. 14. 14:20
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
mit tud kezdeni 40 pali ? már a bréje se kemény
jún. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
a tiéd lehet nem az, neki nagyon is :)
jún. 14. 14:53
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

Fogd fel tapasztalat szerzésnek.

A 8ashoz hasonló fiatal srácok azt hiszik egy kétszer idősebb pasinak már fel sem áll.

Te meg 19 évesen képtelen vagy elengedni a negyvenes szeretőd.

Vajon miért...

jún. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!