Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 23 éves pasi vagyok és ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves pasi vagyok és ha barátnőmmel kézenfogva megyek, vagy csókolózok, akkor nyilvános helyen is (pláza, kávézó, stb) feláll. Ez mennyire gáz a nő szemszögéből, és azok szemszögéből akik pl sétálnak velem szemben és láthatják? Ez mennyire égő?

Figyelt kérdés
2009. jan. 6. 00:31
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Hát... szerintem elég égő. De úgy konkrétan senkit nem érdekel, nem fognak beszólni vagy ilyesmi és nem beszélnek egész nap erről majd :) Max egy-két keménycsávó ha kifigyeli akkor elengedhet pár hülye beszólást, de...

Különben ha jó pasi vagy, akkor csak mosolyognak rajta :D nem tudom, szerintem lehet szexi is.

2009. jan. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar az emberek véleménye, akkor nem kellene nyilvános helyen csinálni,vagy várjatok 5-10 percet úgy hogy abbhagyjátok. Annak idején mi is úgy csináltuk a párommal mert ez pusztán azt jelenti nagyon bejön neked a csaj. F/36.
2009. jan. 6. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem elég gáz, nem szoktam nyilvánosan csókolózni, mert ha nem is szólnak már az is sokakat zavar, de ha velem ilyen történt volna, magam mondtam volna a pasinak, hogy akkor ezt ezentúl csak kettesben, hogy ne égjen mások előtt. Rendőr előtt azért ne csináld, mert elvisz közszeméremsértésért :)
2009. jan. 6. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Kedves harmadik!ne beszélj már marhaságokat :) mért lenne gáz nyilvánosan csókolózni? Szeretem a páromat, és jól esik megcsókolni a plázában, a moziban, az utcán, a Gellért hegyen. Azért meg mert szegény srác ennyire oda van a barátnőjéért, hogy egy csóktól is feláll neki, szerintem nem elítélendő. Na meg nehogy azt hidd kedves kérdező hogy olyankor annyira látszik a dolog, és mindenki azt vizslatja ;)
2009. jan. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem írónak igaza van:Ez a lány számára elég hízelgő!
2009. jan. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
sztem egyáltalán nem égő:) és ne idegeskedj emiatt, max irigykedni fognak rád:D
2009. jan. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik vagyok, nem azt mondtam, hogy nyilvánosan csókolózni gáz, hanem hogy ha feltűnően feláll. Azt csak mellékesen megjegyeztem, hogy én csókolózni sem szoktam nyilvánosan, mert tényleg sok más embert zavar, és nem prűd vagyok, csak néhányan gusztustalanul cuppognak közben, hogy az embernek felfordul a gyomra (ezt a kérdező ne magára vegye, nyilván nem róla beszélek), amikor meg már kifejezetten nyalják egymást a villamoson vagy akárhol, az kifejezetten idegesít, mert ne az utcán élje már a szexuális életét, és ahogy láttam, ezzel nem voltam egyedül. Amúgy 26 vagyok, mielőtt valaki azzal jönne, hogy biztos anyuci korosztálya volnék.


Amúgy ez a véleményem, és csak azért mert sértve érzed magad kedves negyedik, mert te is smárolsz utcán, még nem kell lepontozni a más nézőpontot.

2009. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor össze szoktam húzni a kabátomat, nyáron pedig olyan pólót viselek, ami lelóg odáig.

Ha ez sem takarná el, akkor leülnék egy padra, amig elmúlik.

2009. jan. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Irigylem a bnődet én is :) ...bár mondjuk, ha vki szeret vkit, akkorsenki nem tudja megtiltani, h bárhol csóóókolózzanak,...engem csak az bosszant, h aki singlin tengeti napjait:D ...kiakadok:D, h másnak milyen jóóóóóó, nekem meg mért nincs pasim:D ....ááá....szal kedves párok :D please 4-6-os villamoson no smaci, mert szegény csajok szomorúbbak lesznek:D ...de Gellérthegyre bátran menjetek, mert ott nem járok xdxd :) ...


U.i.: Aki csatlakozni szeretne a singli vagyok, de pasit/csajt akarok klubba...:D az írjon!


Üdv.: és köszi :) Egy 19 éves mosolygós single lány :) :)

2009. jan. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
:) U.i.2: Sokan vagyunk, de nem melegen! :) :)
2009. jan. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!