Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok mi az oka annak hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi az oka annak hogy a női biszexualitás sokkal elfogadottabb mint a férfi biszexualitás?

Figyelt kérdés
Ha két nő van együtt az szinte mindenkinek szexi, aranyos, de ha két férfi, akkor az full férfiatlan. Szerintem többségben mindkét nem ezt gondolja.
jún. 7. 14:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Kifejezetten nők véleménye érdekel.
jún. 7. 14:50
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Kinyaljak egymast...Nagyon cukik...pfuj
jún. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Mert a férfiak többségének izgató kettő nő látványa és reménykedhetnek egy hármasban.
jún. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De azt vettem észre hogy a nőknek is izgatóbb két nő együtt mint két férfi.
jún. 7. 15:01
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Semmi misztikus nincs ebben, két női test látványa jobban mutat a vásznon. így ezt szívesebben nézik, és elfogadják.

De valójában ha úgy vesszük ugyanúgy két ember kik a saját nemüekkel létesítenek szexuális kapcsolatot.

jún. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Mert sok férfi perverz módon izgul arra, ha két nő van együtt, és már csak nézni is imádják, de ha hárman vannak azt külön imádja, nem tudom érteni amúgy miért. Az viszont sokak számára túl sok, ahogy férfiak csinálják, és prűd módon félnek tőle. Ha bi férfi párom lenne, nem zavarna, ne csaljon meg senkivel, nem érdekel az illető nő vagy férfi.:) Én bi nő vagyok.:)
jún. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Hetero nőként hányok két nőtől, két pasi tetszik.

Ez a normális, mivel hetero vagyok.

jún. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
85%

Hát én heteroszexuális nő vagyok, de a két nő látványa semmit nem indít be nálam, két férfi látványa taszít.


Szeretném leszögezni, hogy ettől függetlenül semmi bajom a melegekkel!!

jún. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak...
jún. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!