Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Első élményetek transzneművel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első élményetek transzneművel?

Figyelt kérdés
Sziasztok az utobbi hetekben a sok anális maszti után gondoltam mi lenne ha nem csak dildoval játszanék...ezért jutottam arra a döntésre hogy inkább úgymond egy transz-al próbálnám ki mint férfival...valakinek tapasztalat vagy hasonló gondolatok?

máj. 30. 10:55
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Csak egy kicsit extrémebbre vágytam de igy már kicsit másképp látom.
máj. 30. 14:59
 12/28 A kérdező kommentje:
#11 tudom hogy van persze. Nekem is van egy 18/4 es elég valósághű de azért csak más...
máj. 30. 15:03
 13/28 anonim ***** válasza:
Szerintem az is extrém, ha egy hetero nőt ráveszel, hogy megdugjon. A legtöbb nem tenné meg, de van pár ilyen perverz, aki élvezi, hogy ledominál.
máj. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Ilyet elég nehéz találni az a baj..barátnőm pedig csak mindig mkndja hogy megdug..de tudom hogy nem tenné meg csak viccel..
máj. 30. 15:08
 15/28 anonim ***** válasza:

10


Egy műpénisznek semmi köze nincs egy eredetihez.

Hidd el, eredeti után senki se akarja művel


Meg ha csak annyi kell hogy dugjanak és egy nő is elég lenne a kérdezőnek akkor tényleg megteszi a felcsatolhatós is. Női prostik többsége is ezt vállalja

máj. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
65%

14) ja hogy nod van, de azert transzokkal lennel, szóval megcsalnad...

Szerintem kerek perec mondd meg neki, hogy neked erre igenyed van. Az elejen biztos furcsa lesz, de megtudod tanitani neki, hogy mit hogyan szeretel. Meg lehet o os bevallja ha van valamilyen perverzioja, szexualis vagya,

máj. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%

16


Járható út ez is, persze nem korrekt, de valamilyen értelemben mégis az.


Saját példa: barátnőmnél tabu a popsi, így nem erőltetem, meg miattam ne csinálja ha ez neki kényelmetlen.

Így megoldom travikkal. Ott semmi érzelem, popsiszex a lényeg. Persze gumiban.

máj. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

16) en nő vagyok, de többet élveztem el műpénisztől, vibrátortól, mint igazitól... Nyilván másabb abban, hogy nem egy személy, nincs sperma (ami nekem nokent meg jo is, nincs terhesseg veszely, sot nem is izgat maga az anyag) . De ha más csinálja neked, akkor megvan a személy is az érzékiség. Vannak előnyei is: több méret, több fajta rezgés vagy lökés is van benne (nőknek még jobb is, van amit mindkét lyukadba egyszerre rakhatsz és még a csiklódat is izgatja) nem sül el idő előtt, van ami kulon g-pont izgató, míg egy igazi fasz nem feltétlen ingerli. Stb. De nyilván nem ugyanaz, van amiben szerintem jobb vagy rosszabb, mint egy igazi.

A leszbikusok se akarják igazival, szóval nagy hülyeséget mondtál. Akkor egy "hetero" férfi miért akarná?

máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
47%
17) akkor lenne korrekt, ha a baratnod adott volna zold utat. Igy csak megcsalod ferfiakkal raadasul. De persze mivel te ezt "jocselekedetnek" gondolod igy nem erzed milyen gaz amit teszel. Azert megneznem a fejet a nodnek hogy o is ilyen boldog e, hogy felrekursz. Meg te szerinted minden vagyat kielegited? Ha nem, akkor felhatalmazod hoyg mas ferfiakkal/nokkel legyen? Mert akkor mar most mondd meg neki, es te is kilepovel felredughatsz...
máj. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg ha transzra van igény akkor is legyen amikor viccet csinàlnak belőlük vagy a jogaikat akarjàk elvenni. Mert kicsit gusztustalan hogy a férfiak nagy része 4 fal közt arra veri, fatàziàl róluk? utcàn meg letagadja, ha kell szídja őket.
máj. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!