Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Első élményetek transzneművel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első élményetek transzneművel?

Figyelt kérdés
Sziasztok az utobbi hetekben a sok anális maszti után gondoltam mi lenne ha nem csak dildoval játszanék...ezért jutottam arra a döntésre hogy inkább úgymond egy transz-al próbálnám ki mint férfival...valakinek tapasztalat vagy hasonló gondolatok?

máj. 30. 10:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Mire vagy kíváncsi konkrétan?
máj. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Kevés valóban transz hirdető van idehaza. Főleg olyan, akinek rendesen áll is... szerintem, egy strap-on dominával jobban járhatsz.

Én belefutottam ilyenbe, így az elsőtől ki is fordultam, mert nem jött be a valódi látvány... :D aztán egy transznál minden oké lett volna, de nem állt fel a dákó, vagyis nem volt kemény egyáltalán... szenvedés volt az egész. Végül kipróbáltam egy lányt. Na, hát úgy megdugott, hogy az csak na :D imádtam, azóta rendszeres vendég vagyok. :)

máj. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Úgy értesd, transszal? És Nővel vagy férfival?
máj. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
#2.Azért gondoltam a transzra mert mégis csak másabb a dolog...nőként viselkedig de mégis igazi van alatta és ezért szeretném vele kiprobálni.egy férfival szemben lehet nem úgy állnék hozzá. Budapesten aránylag sok van de csak azért nem megyek fel...
máj. 30. 13:37
 5/28 anonim ***** válasza:
Hogy kell nőként viselkedni?
máj. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
#5 Úgy értem hogy mégiscsak ugy néz ki mint egy nő.
máj. 30. 13:43
 7/28 anonim ***** válasza:
Martina meg tud dugni és csinos is
máj. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

2-es nem túl kedvesen fogalmazza meg de igaza van. NO GENDER orszàg vagyunk. Technikailag van rà lehetőség de nagyon nehezen és utàna utcàn is szembeköp mindenki, mert a hazafi vàlasztópolgàr szemében nem azok apedofilok akiknek gyermekmolesztàlós ügyei kerültek nyilvànossàgra, hanem az aki HRT-t szed hogy jobban érezze magàt abőrében. Az a pàr ember aki csalàdjàt, baràtait, karrierjét eldobva mégis végigcsinàlja, kimenekül külföldre inkàbb. Pàran maradnak sokszor az elején, vagy úgy hogy későn kezdték és a màsodlagos nemi jellegek teljesen kifejlődtek.

Aki időben kezdi az nőiesebb lesz. De a természetes cisz nőknek nincs erekciójuk (sokkoló, tudom), így nagy az esély arra hogy ha felülírod hormonokkal a férfi rendszert és nem hasznàlod eleget akkor a tied is elsorvad. A trükk, hogy ha a tesztoszteront kivonod, és ösztrogénnel pótolod az egyenletben, akkor a mentalitàsod is vàtozik. Hiàba verted hàromszor koràbban csak hogy ne dugd meg a villanyoszlopot, az el fog múlni. Helyette màs érzések fognak dominàlni. Ritkàn lesz igényed maszturbàlni, mert felborul a hormonhàztartàs. Viszont hogy ne veszítsd el az erekció perket, ahhoz tovàbbra is hasznàlni kellene. Emiatt sokan elvesztik.

Emellett ha valaki rendesen transz az nő szeretne lenni, női szerepben a szex közben. És nem férfiakat megdugni.

máj. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan altalaban csak a kur'vak dugnak meg, a mezei transz lanyok nem szeretik/tudjak hasznalni, mert NONEk akarjak erezni nagukat, nem pedig egy rózsaszín masnival atkotott fasznak. Egy szexbabunak, amiben kielhetik a fetiseiket az olyan ferfiak mint te.
máj. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Kerdezo mar vannak nagyon valosaghu mupeniszek, nem sok kulonbseg van (sot te valasztod ki a méretet) A ge*ci az nagy kulonbseg (bar mar olyan is van ami spriccel), de mivel kurv*aval leszel, amugy is gumi lenne rajta. Max szopasnal(mar ha akarnal) erzed a valodi kulonbseget.
máj. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!