Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Éreztétek már "mocskosnak"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már "mocskosnak" magatokat szexet követően?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak, akik kifejezetten a vad, perverz aktusokat kedvelik, és izgatja őket a "mocskosság", de most nem ebben a "jó" értelemben vettre gondolok, és nem is feltétlenül arra, hogy közvetlenül utána. Inkább úgy, hogy lefeküdtetek valakivel (vagy történt köztetek bármi erősen szexuális jellegű), akivel utólag nem biztos, hogy kellett volna, és ha visszagondoltatok rá később, akkor jött elő ez a kellemetlen beszennyezettség érzet. Mi volt az oka, mit csináltatok, ami ezt váltotta ki? Az is érdekelne, hogy sikerült-e túltennetek rajta magatokat, és ha igen, mi segített.

Kort, nemet nem kötelező írni, de megköszönöm, ha mégis megteszitek. Azt is, ha valaki megemlíti mellékesen, hogy fiú-lány, lány-lány vagy fiú-fiú felállásban történt-e a dolog.



máj. 24. 02:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Azert jo szar lehet igy mindennap hazamenni hogy félrekeféltél, a nőd meg nem is sejti

Aztan lehet hogy a csajod is félredugott az exével titokban es nem mondta el

máj. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
25%

Én ugy éreztem magam mocskosnak, hogy semmi se történt.


Még 21-22 éves koromba volt néhány szánalmas ismerkedési próbálkozásom fiúkkal, bár nem tudom miért (valószinu inkább egy legjobb barátot akartam találni csak hát ez nem igy mukodik) aztán találkoztam egy sráccal egy bevásárló központba, aki 5 perc után már a wc-be akart menni szexelni. Én meg mondtam neki hogy ez nekem nem jó, srác se tetszett meg ha tetszett is volna akkor se... egy wc-be.?. undorito. Aztán mentem haza és buszon nagyon szarul éreztem már magam, hogy nekem ez a hánydék, bu***ráns élet jutott, irigykedve néztem a fiú-lány párokat hogy randizhatnak egymással meg mehetnek moziba, én meg ugy éreztem magam mint egy bűnöző, aki illegális dolgot csinál, hogy fű alatt titokba találkozik fiúkkal (bár olyan sokan nem volt, csak 3, de azokkal se volt semmi) szoval nagyon szarul éreztem magam, hogy nekem komolyan ez jutott, normális élet helyett mehetek wc-be szexelni idegenekkel? Iszonyat szarul éreztem magam, többet nem is ismerkedtem senkivel, mert nem akartam ilyen hányadék életet élni. Én normális életre vágytam, nem ilyenre. Nyaralni menni nyáron meg bulizni éjjel-nappal. Nem pedig hazudozni mindenkinek. Hazudni meg muszáj, ha nem akarom hogy munkahelyen rajtam gunyolodjanak meg engem b**szogassanak

máj. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
22 -es engem az érdekelne, lett -e azóta normális párkapcsolatod ?
szept. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy lett

Utálom az egészet

szept. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!