Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Éreztétek már "mocskosnak"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már "mocskosnak" magatokat szexet követően?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak, akik kifejezetten a vad, perverz aktusokat kedvelik, és izgatja őket a "mocskosság", de most nem ebben a "jó" értelemben vettre gondolok, és nem is feltétlenül arra, hogy közvetlenül utána. Inkább úgy, hogy lefeküdtetek valakivel (vagy történt köztetek bármi erősen szexuális jellegű), akivel utólag nem biztos, hogy kellett volna, és ha visszagondoltatok rá később, akkor jött elő ez a kellemetlen beszennyezettség érzet. Mi volt az oka, mit csináltatok, ami ezt váltotta ki? Az is érdekelne, hogy sikerült-e túltennetek rajta magatokat, és ha igen, mi segített.

Kort, nemet nem kötelező írni, de megköszönöm, ha mégis megteszitek. Azt is, ha valaki megemlíti mellékesen, hogy fiú-lány, lány-lány vagy fiú-fiú felállásban történt-e a dolog.



máj. 24. 02:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

9

Mi a fenéért csaltad meg a csajod ha nem is jártál jobban mint otthon?

máj. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

#7 ez olyan gusztustalan…tükörbe nem tudnék nézni. Miért nincs az emberekben annyi gerinc, hogy ha nem tudnak hűségesek lenni, akkor nem élnek párkapcsolatban? Nekem 3 éve nem volt hosszabb kapcsolatom, mert egyszerűen nem tud csak egy pasi érdekelni, jó érzés mindig mással lefeküdni, de akkor nem is hülyítek senkit kapcsolattal. Ez olyan patkány aljas dolog.


A kérdésre is válaszolva, én nem szoktam szex után mocskosnak érezni magam, még hármas szex után se volt ilyen érzésem. Inkább az szokott bántani, hogy érzelmekre vágyok utána, de ha meg kapcsolatban lennék, akkor meg a szinglilét hiányozna🤣

máj. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

#12: az élet nem egy tükörsima utazás. Hibáztam, megbántam, nem hiába éreztem magam mocskosnak.


Ítélkezni könnyű, pláne azoknak, akik még sosem hoztak életükben egy rossz döntést sem, mindig a jó ösvényen járnak.

máj. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Mondhattad volna azt hogy fáj a fejed ahogy a csajok szokták🤣
máj. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Nincstovább ***** válasza:

#13

Senki se ítélkezik, persze mind követünk el hibákat, de feleslegesen nem okozunk annak fájdalmat, aki szeret minket :)

Én értékelem, hogy őszinte vagy, de ettől még nem lesz kevésbé rossz, amit a barátnőddel tettél :)

máj. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
#13 ahhoz, hogy valaki megcsalásra hajlamos legyen, sokkal több kell egy egyszerű “rossz döntésnél”. Empátia hiánya, tisztelet hiánya, önzőség, aljasság…soroljam még?
máj. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

#14, 15, 16:


Mondhattam volna, de nem mertem. Minden nap volt szex, abban a pillanatban attól féltem, hogy gyanús lesz, ha visszautasítom. Már ez hülyeség volt, semmi nem lett volna.


Nem okoztam fájdalmat, sosem derült ki.


Több év után találkoztam egy volt szerelmemmel, akivel 3 évig voltam előtte. Nyilvános helyen találkoztunk, szó sem volt semmiféle szexről. Aztán ittunk párat és felforrósodott a levegő. Aztán felizzott. Aztán nem bírtuk tovább és bementünk az étteremtől 100 méterre lévő, akkor már néptelen munkahelyére és egy hatalmasat dugtunk. Aztán hazamentem.


Empátia hiánya, tisztelet hiánya, aljasság, stb, blabla, blabla.


A pillanat hatása alatt elvesztettük a fejünk.

máj. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

“ Nyilvános helyen találkoztunk, szó sem volt semmiféle szexről. Aztán ittunk párat és felforrósodott a levegő.”


Mert az exeddel beülni iszogatni egyáltalán nem arra utal, hogy szexelni akartatok volna xD

máj. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem magyarázom ezt tovább.
máj. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Amikor megtudtam hogy egy másik csaj régebben verekedett a feleségemmel. Na az valamiért mai napig izgatja a fantáziámat.
máj. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!