Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem fekszik le velem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aka0103 kérdése:

Miért nem fekszik le velem a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos végső elkeseredésemben ide írok,kivancsi vagyok a véleményetekre.

2éves kapcsolatról beszélünk ahol az utóbbi időben teljesen elhanyatlott a szex…nemtudom az okát de iszonyatosan fusztráló szàmomra..23éves fiu vagyok,dolgozok félig homeofficeba és más területen is.

A párom 18éves

Valami miatt megtört a szexxel kapcsolatos vágya az elmúlt időszakban.

Minden időmet próbálom a kapcsolatra fordítani,én keresőképes vagyok,csúnyán szólva eltartom a párom,amivel semmi gondom nincs.

Viszont visszafele semmit sem kapok már,az alapvető dolgok is kimaradnak,egy rendes puszi…egy ölelés és a szex..

Hiába próbálom kérdezni hogy mégis mi lehet az oka,nincs válasz,vagy csak felszines

Olvastam sok könyvet ezekkel a dolgokkal kapcsolatba,szoval ugy gondolom korrekten szeretném vele ezt lekommunikálni..de nem megy.

kezdem érezni azt hogy ez akkora hiányt jelent a kapcsolatba,hogy lassacskán feladom.

Volt valakinek hasonló tapasztalata?

hogy tudta helyrehozni?



máj. 18. 09:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást!
máj. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Eltartasz valakit, akinek közben szeretője vagy. Grat.
máj. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Túl fiatal lánnyal jöttél össze, ez ennyi. Más kell már neki és ezek szerint neked is.
máj. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Rádunt, valószínűleg már más dugja egy ideje...
máj. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Valószínű egyhangú lett számára a kapcsolat. Szakítana,mert nem kíván, de mivel Te vagy az aki eltartja, nyilván nem meri megtenni, még nincs neki másik balek, aki majd szintén eltartja. Túl fiatal volt, és vágyik a bulikra, az izgalomra, az új fiúkra.

Szerintem engedd el. ! Keress 20 évest, vagy veled egykorút !

máj. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
A pénzed még kell, de már más dugja.
máj. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Hagyd ott a kis macát tartsa el más... kis ostoba liba.
máj. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján intelligens vagy, szerintem ne áldozz rá több időt, 20 fölött érettebb, okosabb csajt találsz.
máj. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha ez igaz akkor.

Nyilván eltartatja magát és ez a pénz tetszik neki, de nem szeret téged vagyis inkább utál, undorral néz rád.

Jobb ha szakítasz vele,

máj. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert a csajt más dugja, és nem akarja "megcsalni"...
máj. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!