Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért ennyire sértődékenyek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire sértődékenyek a pasik ?

Figyelt kérdés

Én is pasi vagyok de abból amit itt olvasok hát huuu. Mintha nők lennének. Miért nem lehet poénra venni a szexuális bántásokat.

Mondok példát: A csaj azt mondja kicsi a farkad ? Miért vagy rá ideges vagy sértődött ? Mond neki azt hogy drágám nem kicsi az csak te ennyit érdemelsz. Nagyon fun.


máj. 17. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Haha.Jó arc vagy!
máj. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Nő vagyok de erre én is kíváncsi lennék.

A pasim is olyan mint egy hisztis picsa. Ha mondom neki akkor meg mégjobban hisztizik.

máj. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A sok hormon ami a vízbe kerül.

Mondjuk nekem még sosem mondták, hogy kicsi a farkam.

Viszont ha kérné vennék pénisz köpenyt vagy valami műkukit ahelyett, hogy be vágom a durcit.

máj. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Ez mekkora szöveg volt :D

Pasi függő ki szereti ezt a gamet, én pl nem csíptem a szabad szájú csajokat akik a szókimondás mögé bújtatják az alacsony érzelmi intelligenciát. Pasiként soha nem tennék megjegyzést nőnek szoptatástól logó mellére, striás hasára stb egyszerűen van egy határ...akik szeretik átlépni találjanak egymásra kívánom.

máj. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 szívemből szóltál.
máj. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak a retardáld emberek fejében poén a bántás. A bantast soha nem lehet poénra venni. Az amiről te beszélsz az tény közlés. Annak meg meg van az emberi formája.
máj. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez Dombóvári humorista szövege
máj. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#6

Ez baromság. Poénra lehet venni mindent. Ezt is. A picsogás az gázabb.


#7

Pontosan.

máj. 18. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!