Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Megesett már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Megesett már veletek az alábbi dolog?

Figyelt kérdés

Megtörtént már veletek olyan, hogy a menstruációs betétbe vagy egészségügyi betétbe pisiltetek egy keveset, amennyit még elbír?

Tudom, hogy alapvetően a vérzésre van, de jellegéből adódóan felszív kevés pisit is.

Emiatt kérdezem, tehát volt már olyan, hogy pár csepp pisit az eü. betétbe csurgattatok valami oknál fogva?



2024. máj. 9. 19:03
A kérdező szavazást indított:
IGEN
NEM
33 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt.

Egyszer nagyon fél voltam fázva és akkor alig bírtam vissza tartani a pisit. Így raktam be betétet hogy nehogy baj legyen.

2024. máj. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy volt.
2024. máj. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!