Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért küldözgeti sok pasi az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért küldözgeti sok pasi az álló farkát kéretlenül?

Figyelt kérdés

#kéretlen farok képek
máj. 8. 06:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Kinek és hol?
máj. 8. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Elmondom. Az ilyenek nem tudnak beszélgetni nőkkel, annyira nem, hogy ebben élik ki magukat, abban a reményben, hogy akármilyen reakciot kapnak. Ha beoltjatok oket, annak is örülnek, mert akkor tudják hogy megnéztétek láttátok őket, és még valamilyen üzenetet is kapnak. Ez okoz nekik örömöt. Ha senki semmit nem reagálna nekik, hanem csak menne a tiltás, akkor lennének szomoruak. Ha lepontozzák akkor tudom hogy sok farokküldő magára ismer :D
máj. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
#2 Jól írja. Valami ilyesmi a lényege
máj. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
2# nem pontoztalak le. ment a zöld pipa!
máj. 8. 06:57
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert minden pasi azt hiszi, hogy szép a farka. Egyesek olyan szinten, hogy kb már szerelmesek a saját faszukba. Nem vicc. És ha azt mondom nem szép, el se hiszik!! Pedig a többséget bottal sem piszkálnám... Szóval nem csak önbizalomhiány lehet mögötte, ez csak akkor van ha pl bizonytalanok a méretet illetően és kevésnek gondolják. A többség azt hiszi, hogy azonnal el fogunk "olvadni" a farka látványától és ellenálhatatlan vonzalmat érzünk majd a "szép" farokkal való dugásra!!!
máj. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
2-es vagyok. 5 ne haragudj de nem. Aki ezt is mondja, csak reakciora vagyik. nem kell onbizalomhianyosnak lennie. ha azt mondod csunya az is tetszik neki, mert latja bal folul a level ikont hogy neki irt valaki es mar ez boldogga teszi
máj. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

6

Nem így van. De nem zavar ha te ezt hiszed. 😊

máj. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Na mpst álljatok le! fél órán belül 8 privát üzenet! szó nélkül tiltottam az illetőket! Bánoma kérdést is, legszívesebben törölném, ha lehetne! Aki privátot ír, azt jelentem zaklatásért! Takarodjatok!
máj. 8. 07:09
 9/21 anonim ***** válasza:
76%

8

Nem kell a műsor. Minek írsz ku ilyen kérdest ha zavar, hogy rögtön küldik a hülye képeiket???

Faxverő homár vagy te is aki erre gerjed...

máj. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
9# te vagy a homár, ha ilyen felmerül benned!
máj. 8. 07:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!